Këngëtarja e njohur, Nora Istrefi, po vazhdon të shijojë suksesin e bashkëpunimit të saj më të fundit me Irkenc Hykën.

Kënga e dyshes është pritur shumë mirë nga fansat duke marrë komente të shumta pozitive.

Nora ndërkohë vazhdon të jetë e angazhuar edhe me koncerte të shumta, ku gjithmonë pritet mirë nga publiku.

Ajo është aktive dhe shumë e ndjekur edhe në rrjetet sociale, përmes së cilave shpesh ndan me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Së fundmi, Istrefi ka publikuar në rrjetin social Instagram disa fotografi, ku shfaqet mjaft tërheqëse ndërsa pozon pranë veturës luksoze, “Range Rover”.

E veshur në të zeza, këngëtarja duket mjaft atraktive teksa vë në pah linjat e saj.

Në veçanti, Nora u jep hapësirë të pasmëve, të cilat nuk heziton t’i ekspozojë para aparatit fotografik. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A jena Nda 😜.. Love this cute song @irkenc.hyka

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi) on Jul 28, 2019 at 6:49am PDT