Këngëtarja e estradës shqiptare, Nora Istrefi, është mjaft e ndjekur në rrjetet më të frekuentuara sociale.

Në atë Instagram ajo numëron mbi 900 mijë ndjekës, teksa nuk i kursen imazhet dhe videot e ndryshme, përfshirë edhe ato nga përditshmëria.

Këtë ditë, 33-vjeçarja ka ndarë me fansat disa fotografi pa makijazh, e cila tregon pamjen e saj natyrale.

Nora Istrefi /Foto: Instagram

Krahas dukjes, Nora vazhdon të jetë aktive edhe me projekte muzikore, e që të fundit këngë e lansoi para pak javësh.

Irkenc Hyka dhe Nora Istrefi lansojnë duetin “Jena nda” Irkenc Hyka dhe Nora Istrefi lansojnë duetin “Jena nda”

Ajo bashkëpunoi me kompozitorin Irkenc Hyka dhe ky projekt në platformën YouTube ka kaluar mbi tre milionë klikime.

Përndryshe, Nora ka vite që është pjesë e skenës shqiptare dhe tashmë pëlqehet mjaft shumë për stilin muzikor të saj. /Telegrafi/

Nora Istrefi / Foto: Instagram