Shumë tendenca të modës janë bërë uniseks me kalimin e viteve.

Ashtu si grave, burrave u pëlqen të kënaqen në aktivitete të ndryshme të vetë-kujdesit, përfshirë realizimin e një manikyri.

Disa prej tyre janë madje edhe të lezetshëm duke pikturuar thonjtë e tyre me ngjyra të ndritshme dhe shpesh ata duken mjaft tërheqës.

Bright Side ka zgjedhur një listë me burra të famshëm të cilët preferojnë të lyejnë thonjtë me ngjyrë mbi tonet neutrale. /Telegrafi/

Brad Pitt

Chris Hemsworth

Keanu Reeves

Jason Momoa

Jared Leto

Macaulay Culkin

Andrew Garfield

Harry Styles

View this post on Instagram

Details. @harrystyles #BRITs

A post shared by BRITs (@brits) on Feb 19, 2020 at 4:25am PST

Steven Tyler

Liam Hemsworth

Zac Efron

Brooklyn Beckham

Bad Bunny

Adam Lambert

Kevin Nealon

Dominic Monaghan

AJ McLean

Seal

Chris Sullivan

Marc Jacobs

Darren Criss

Johnny Depp