0Shares

Seriali “Egjeli” është një nga më të dashurit dhe më të preferuarit për publikun shqiptar.

Ilazi në episodin e 14-të nuk kthehet dy ditë në shtëpi, pasi që është dashuruar në Sevdijen.

Liki nga ana tjetër, Teta Gjyli dhe Msusi i bëjnë befasi Sheqës për ditëlindje.

Gjithçka rreth Stupcave Gjithçka rreth Stupcave

Në fund është një situatë shumë e papritur në të cilën është i pëfshirë Sheqa.

Shikoni episodin e plotë të 14-të të Stupcave dhe “Egjelit” në Stupcat.gjirafa.com

/Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)