Artistja e njohur, Nicole Scherzinger, është duke shijuar në maksimum pushimet në bregdet.

Ajo është parë gjatë ditës së djeshme në disa postime në rrjetin social Instagram, teksa bënte surf, shkruan Daily Mail.

42-vjeçarja u vërejt e veshur me një palë bikini dhe një mbrojtëse në pjesën e sipërme, ndërsa vuri në pah tipare e formësuara trupore.

Bukuroshja zeshkane shihej se kishte eksperiencë me surfim, derisa po shijonte ‘udhëtimin’ mbi ujë.

Po ashtu për këtë paraqitje Nicole zgjodhi të jetë e tëra natyra, duke marrë vëmendje me paraqitjen pa makijazh.

Foto: Daily Mail

“Në jetë nuk mund të ndalësh dallgët, vetëm mund të mësosh të qëndrosh mbi to”, ka shkruar ajo në përshkrim.

Theksojmë tutje se ajo është në lidhje me Thon Evans, me të cilin po udhëton në vende të ndryshme. /Telegrafi/

Foto: Daily Mail