Nicole Scherzinger ka tronditur fansat dhe ndjekësit e saj të mërkurën kur debutoi me një pamje të re të mrekullueshme në TikTok.

Këngëtarja dhe kantautorja 44-vjeçare zbuloi një model flokësh bionde platini që i la fansat e saj të mendonin se po shikonin Kim Kardashian – ose të paktën një nga motrat e saj të famshme.

Nicole shfaqi figurën mahnitëse në klipin e shkurtër, i cili u transmetua në mënyrë të përshtatshme në një klip humoristik të dialogut të Reese Ëitherspoon nga “Legally Blonde”.

Nicole Scherzinger (Foto: TikTok)

“A argëtohen më shumë biondet”, shkroi ajo.

Shumë nga njerëzit bënë komente duke e krahasuar me yllin e “The Kardashians”.

Të gjitha lajmet nga Nicole Scherzinger Të gjitha lajmet nga Nicole Scherzinger
Reklama

“Përse mendova se ishte Kim”, theksoi një fans. “Më duket si Kim, ose një nga motrat e famshme”.

Reklama

Nicole Scherzinger (Foto: TikTok)

Nicole prej vitesh mbante flokët e zeza dhe tashmë të gjithë ishin mësuar me stilin e saj – si zeshkane.

Sidoqoftë, ky ndryshim i yllit të “Pussycat Dolls” u prit jashtëzakonisht mirë me komente pozitive. /Telegrafi/

Kim Kardashian (Foto: Instagram)

Nicole Scherzinger (Foto: TikTok)

Nicole Scherzinger (Foto: TikTok)

Nicole Scherzinger (Foto: TikTok)