LAJMI I FUNDIT:

Nicki Minaj u arrestua në aeroportin e Holandës, disa orë përpara shfaqjes së Co-op Live në Mançester

Nicki Minaj u arrestua në aeroportin e Holandës, disa orë përpara shfaqjes së Co-op Live në Mançester

I pyetur në lidhje me Minaj, Robert van Kapel, një zëdhënës i “Royal Netherlands Marechaussee”, i tha rrjetit partner të “Sky News NBC News”: “Ne mund të konfirmojmë se kemi arrestuar një grua 41-vjeçare amerikane në aeroportin Schiphol për shkak të posedimit të drogave të lehta”.

Ylli i muzikës Nicki Minaj është arrestuar në një aeroport në Holandë disa orë përpara se të performonte në Co-op Live në Mançester.


Reperja amerikane u ndalua në aeroportin Schiphol të Amsterdamit me dyshimin për posedim të drogave të lehta, shkruan NewsSky.

Minaj postoi një sërë mesazhesh në faqen e X, duke përfshirë një mesazh në të cilin shkruante “ata thanë se gjetën bar”.

Ajo gjithashtu pohoi “ata më morën bagazhin pa pëlqim” dhe “ata po përpiqen të më mbajnë nga MANCHESTER”.

Mesazhet përfshinin edhe një ku ajo shkruante: “Ky është Amsterdam meqë ra fjala, ku barërat e këqija janë të ligjshme”.

Ylli gjithashtu filmoi atë që dukej të ishte një zyrtar i aeroportit duke i kërkuar asaj që të kontrollonte bagazhin e saj.

Dhe ajo shtoi: “Tani ata thanë se duhet të shkoj 5 minuta larg për të bërë një deklaratë për sigurinë time në rajonin e policisë.”

Që atëherë ajo nuk ka postuar në X. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Filmi i ri i Netflix me Jessica Alba u kritikua ashpër nga shikuesit, duke e etiketuar të tmerrshëm

Filmi i ri i Netflix me Jessica Alba u kritikua ashpër nga shikuesit, duke e etiketuar të tmerrshëm

Magazina
Jennifer Lopez mahnit plot elegancë, në shfaqjen e Dior në Paris

Jennifer Lopez mahnit plot elegancë, në shfaqjen e Dior në Paris

Magazina
“Ua kam lëshuar ujin” – Meriton Mjekiqi nuk flet me askënd përveç Ilnisës?

“Ua kam lëshuar ujin” – Meriton Mjekiqi nuk flet me askënd përveç Ilnisës?

Magazina
Roza Lati rrëfeu se vuajti gjatë lidhjes me këngëtarin, Stine flet për marrëdhënien me moderatoren: S’kemi fare komunikim

Roza Lati rrëfeu se vuajti gjatë lidhjes me këngëtarin, Stine flet për marrëdhënien me moderatoren: S’kemi fare komunikim

Magazina
Taylor Swift gëlltit përsëri një insekt gjatë performancës së saj në Londër, muaj pasi bëri të njëjtën gjë në Chigaco

Taylor Swift gëlltit përsëri një insekt gjatë performancës së saj në Londër, muaj pasi bëri të njëjtën gjë në Chigaco

Magazina
Mozzik publikon mesazhet - i kishte shkruar Lotinës disa vite më parë

Mozzik publikon mesazhet - i kishte shkruar Lotinës disa vite më parë

Magazina
Kalo në kategori