LAJMI I FUNDIT:

Nga Lionel Messi deri te Tyson Fury, yjet e sportit festojnë Krishtlindjet me familje

Nga Lionel Messi deri te Tyson Fury, yjet e sportit festojnë Krishtlindjet me familje

Kampioni i peshave të rënda, Tyson Fury, ishte një nga disa yje të sportit që i uroi botës ‘Gëzuar Krishtlindjet’ me një foto familjare të adhurueshme.

Reklama

Fury dhe gruaja Paris e kaluan natën e Krishtlindjes në divan me gjashtë fëmijët e tyre në rezidencën e tyre Morecambe.

Dhe ashtu si shumë familje në mbarë botën, Furys të gjithë ishin me veshje të ngjashme Krishtëlindjesh, shkruan The Sun.

I gjithë klani Fury kishte veshur pizhame të adhurueshme dëbore me emrat e tyre mbi to.

Fury nuk ishte i vetmi yll i madh sportiv që hyri në frymën festive në prag të Krishtlindjeve.

Sportistët anembanë botës përhapën gjithashtu disa gëzime për Krishtlindje me miliona ndjekësit e tyre në mediat sociale.

Ikona e futbollit, Lionel Messi – i cili fitoi Kupën e Botës më pak se një javë më parë – gjithashtu mori pjesë në festime duke pozuar për një foto të ngrohtë familjare.

Gruaja e Messit, Antonela Roccuzzo ndau një foto të tyre duke qëndruar përballë një peme masive me tre djemtë e tyre.

Një mori yjesh të së kaluarës dhe të tashmes të Premier League ndan gjithashtu në Instagram fotografitë e tyre me të dashurit e tyre.

Pierre-Emerick Aubameyang , pozoi për një foto të këndshme me gruan dhe dy djemtë e tij përpara një peme me pamje të bukur.

Ylli i Liverpoolit, Darwin Nunez dhe e dashura Lorena Manas dërguan urimet e tyre për Krishtlindje me një foto të tyre duke shijuar një ëmbëlsirë pranë pemës me dy fëmijët dhe qentë e tyre.

Shoku i skuadrës së Nunez në Liverpool, Alisson, solli foto të ëmbla të tij me familjen e tij të re përpara pemës së tyre vezulluese.

Ederson gjithashtu postoi dy foto të familjes së tij, njërën prej të cilave ai e puthi me krenari gruan e tij Lais Morais teksa përqafuan tre fëmijët e tyre.

Sulmuesi i Leicester City, Jamie Vardy dhe bashkëshortja e tyre Rebekah përhapën brohoritjen e tyre festive me një foto të tyre të përqafuar me pizhame të njëjta përpara një peme masive jashtë shtëpisë së tyre.

Ndërsa, mbrojtësi i Manchester United, David de Gea dhe bashkëshortja e tij Edurne Garcia, pozuan me vajzën Yanay.

Ish-bashkëlojtari i De Geas në klub, Edinson Cavani, buzëqeshi teksa pozonte për një foto të pemës së Krishtlindjes me partneren Jocelyn Burgardt.

Ish-yjet e Chelseat, Thibaut Courtois dhe Timo Werner, të dy shkuan të bënin foto para pemës, megjithëse fotografia e të parit kishte një sfond malor mahnitës me mjegull. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Magazina
Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Magazina
Arnold Schwarzenegger kujton momentin kur i rrëfeu gruas së tij se kishte një fëmijë me shërbyesen e shtëpisë

Arnold Schwarzenegger kujton momentin kur i rrëfeu gruas së tij se kishte një fëmijë me shërbyesen e shtëpisë

Magazina
Leonardo DiCaprio tregon muskujt nga një jaht luksoz nga Ibiza

Leonardo DiCaprio tregon muskujt nga një jaht luksoz nga Ibiza

Magazina
Don Xhoni paralajmëron këngën e re “Ike” - protagoniste në klip është ish e dashura e tij ruse

Don Xhoni paralajmëron këngën e re “Ike” - protagoniste në klip është ish e dashura e tij ruse

Magazina
Oriola Marashi mahnit me linjat trupore në bikini

Oriola Marashi mahnit me linjat trupore në bikini

Magazina
Kalo në kategori