LAJMI I FUNDIT:

Nëna të famshme që duken më shumë si mikesha të bijave të tyre

Nëna të famshme që duken më shumë si mikesha të bijave të tyre

Kur bëhet fjalë për disa nëna të famshme dhe vajzat e tyre, është e qartë se loja e tyre e gjeneve është absolutisht e fortë.

Reklama

Për më tepër, disa aktore dhe këngëtare kalojnë jo vetëm pamjen e tyre mahnitëse për pasardhësit e tyre, por edhe talentin e tyre, thotë Bright Side.

Më poshtë gjeni disa nga nënat që duken totalisht mahnitëse krah bijave të tyre, transmeton Telegrafi:

Kate Beckinsale dhe Lily Mo Sheen

Yolanda Hadid me vajzat e saj Gigi dhe Bella

Cindy Crawford dhe Kaia Gerber

Jessica Alba dhe Honor Marie Warren

Miley Cyrus dhe Leticia Cyrus

/Telegrafi/