LAJMI I FUNDIT:

Nëna e Willis për gjendjen e tij: Nuk është i mundur zhvillimi i një bisede normale

Nëna e Willis për gjendjen e tij: Nuk është i mundur zhvillimi i një bisede normale
(Foto: Getty)

Familja e aktorit hollivudian, Bruce Willis, është e shqetësuar për të. Nëna e tij së fundmi deklaroi se nuk është më e mundur që të ketë një bisedë normale me djalin e saj.

Reklama

Ajo ka thënë gjithashtu që ka frikë se aktori i njohur nuk do ta njohë më fare.

Nuk ka ilaç për aktorin Bruce Willis! Simptomat e para të sëmundjes janë të padukshme dhe më pas gjithçka shkon keq!
Lexo po ashtu Nuk ka ilaç për aktorin Bruce Willis! Simptomat e para të sëmundjes janë të padukshme dhe më pas gjithçka shkon keq!

Shqetësimi i familjes është i madh, veçanërisht nëna e tij, Marlene, e cila emigroi me djalin e saj nga Idar-Oberstein i Gjermanisë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës në vitin 1957.

(Foto: VCG/Getty)

“Marlene na tha një vit më parë se Bruce ka demencë. Marlene thotë se sjellja e tij është shumë e ngadaltë dhe se agresioni i lehtë është gjithmonë i pranishëm. Një bisedë normale nuk është më e mundur. Por kjo është normale me pasqyrën e tij klinike”, ka thënë një burim i afërt me familjen për Bild.

Në njoftimet në rrjetet sociale, familja ka bërë të ditur se po qëndrojnë së bashku për 67-vjeçarin, para së gjithash, gruaja e tanishme Emma Heming-Willis dhe ish-bashkëshortja Demi Moore.

Nuk ka ilaç për aktorin Bruce Willis! Simptomat e para të sëmundjes janë të padukshme dhe më pas gjithçka shkon keq!
Lexo po ashtu Nuk ka ilaç për aktorin Bruce Willis! Simptomat e para të sëmundjes janë të padukshme dhe më pas gjithçka shkon keq!

Aktori hollivudian u tërhoq nga publiku dhe industria e filmit vitin e kaluar. Në pranverën e vitit 2022, u bë e ditur se ylli i filmave aksionvuan nga një çrregullim i njohur si – afazi.

Tani familja e tij ka njoftuar se heroi i “Die Hard” ka demencë, veçanërisht demencë frontotemporale, e cila mund të çojë në humbje progresive të funksionit të trurit. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Prezantuesja kroate dhe legjenda Hierro janë në pritje të fëmijës së parë të përbashkët

Prezantuesja kroate dhe legjenda Hierro janë në pritje të fëmijës së parë të përbashkët

Magazina
Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Magazina
E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

Magazina
Rita Ora ua tregon të pasmet paparacëve pas përfundimit të stërvitjes së fitnesit

Rita Ora ua tregon të pasmet paparacëve pas përfundimit të stërvitjes së fitnesit

Magazina

"I'm Good (Blue)" nga Bebe Rexha dhe David Guetta arrin një miliard dëgjime në Spotify

Magazina
Dukja elegante e Luizit dhe Kiarës në dasmën e Elgit Dodës dhe Klea Hutës

Dukja elegante e Luizit dhe Kiarës në dasmën e Elgit Dodës dhe Klea Hutës

Magazina
Kalo në kategori