LAJMI I FUNDIT:

Nëna e Beyonce rrëfen për fëmijërinë e saj: Ka qenë shumë e turpshme

Nëna e Beyonce rrëfen për fëmijërinë e saj: Ka qenë shumë e turpshme
Foto: Getty Images

Mund të jetë e vështirë të besohet se Beyonce nuk ka qenë gjithmonë interpretuesja me vetëbesim që është sot, por Tina Knowles ka zbuluar se vajza e saj ishte bullizuar ndërkohë që po rritej.

Krijuesja e hitit “II Most Wanted” mund të ketë bërë histori me “Cowboy Carter”, por nëna e saj foli për marrëdhënien me Beyonce duke treguar se këngëtarja ishte “e turpshme” kur ishte më e re.

Duke folur për marrëdhënien me artisten në një video për Vogue, ajo tha: “Ajo ishte shumë e turpshme dhe u bullizua pak”.

Foto: Screenshot/Instagram

“Por ditën që ajo u ngrit për dikë – ajo nuk u ngrit për veten e saj, ajo u ngrit për ta. Po emocionohem duke folur për të. Isha thjesht, nuk mund të isha më krenare për të”.

Të gjitha lajmet nga Beyonce
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Beyonce

Knowles foli edhe për vajzën e saj të vogël, këngëtaren Solange, duke thënë se “ajo ka qenë gjithmonë një aktiviste”.

Biznesmenja – e cila frymëzoi linjën e kujdesit të flokëve të Beyonce – foli gjithashtu për shoqen e grupit të “Destiny’s Child”, Kelly Rowland, të cilën ajo e konsideron një vajzë.

Këngëtarja u zhvendos me familjen Knowles që kur ishte e vogël.

Foto: Getty Images

“Kelly ishte gjithmonë ky fëmijë që thjesht u përpoq të mbronte të gjithë”, shtoi Knowles.

Kjo vjen pasi Knowles mbrojti Rowland, e cila u pa duke qortuar një roje sigurie në Festivalin e Filmit në Kanë. /Telegrafi/

Foto: Getty Images