LAJMI I FUNDIT:

Neki Emra vishet plot shkëlqim nga Valdrin Sahiti (Foto)

Neki Emra vishet plot shkëlqim nga Valdrin Sahiti (Foto)

Këngëtari Neki Emra do të performojë sonte (e mërkurë) në natën e parë të Festivalit të Këngës në RTSH.

Reklama

“Dashuri dhe urrejtje” titullohet kënga me të cilën këngëtari ka vendosur të garojë këtë vit në festival, duke synuar Eurovisionin në vitin 2017.

Sonte nis Festivali i 55-të i Këngës në RTSH
Lexo po ashtu Sonte nis Festivali i 55-të i Këngës në RTSH

Pak momente para fillimit të mbrëmjes, Neki ka publikuar një fotografi në llogarinë zyrtare në Instagram, ku ka treguar se si do të paraqitet sonte gjatë performancës.

Ai kishte veshur një kostum plot shkëlqim të dizajnuar deri në detaje nga stilisti i njohur Valdrin Sahiti, teksa ka marrë shumë komplimente nga fansat për dukjen e tij.

Mbetet të shihet se sa do të jetë i suksesshëm këngëtari nga Kosova, i cili paraqitet për herë të parë në këtë festival. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Letra publike e Feros për Arbenita Ismajlin, i kërkon falje dhe rikthim

Letra publike e Feros për Arbenita Ismajlin, i kërkon falje dhe rikthim

Magazina
Blero feston njëvjetorin e lidhjes me të dashurën e re

Blero feston njëvjetorin e lidhjes me të dashurën e re

Magazina
Bebe Rexha tregon gjoksin e saj atraktiv në një video promovuese të këngës së saj të re

Bebe Rexha tregon gjoksin e saj atraktiv në një video promovuese të këngës së saj të re

Magazina
I këndonte

I këndonte "Amerikës" në këngën e saj hit - rikthimi i Lorit me baladat e dikurshme: Jam me fat që këngët e mia janë jetëgjatë

Butrint Avdyli
Këto fotografi dëshmojnë se Monica Bellucci ka qenë dhe mbetet femra më e bukur e të gjitha kohërave

Këto fotografi dëshmojnë se Monica Bellucci ka qenë dhe mbetet femra më e bukur e të gjitha kohërave

Magazina
Fifi dhe Ermal Fejzullahu sjellin këngën e re

Fifi dhe Ermal Fejzullahu sjellin këngën e re "Trëndafil Blu"

Magazina
Kalo në kategori