LAJMI I FUNDIT:

Ndryshimet që kanë pësuar ndër vite yjet e “Titanic” (Foto)

Ndryshimet që kanë pësuar ndër vite yjet e “Titanic” (Foto)

“Titanic” është padyshim një nga filmat më të suksesshëm në histori, ndërsa është realizuar në vitin 199

Reklama

Klan Kosova sjell përmes fotografive, ndryshimet që kanë pësuar aktorët kryesorë të këtij filmi që nga koha e realizimit të tij:

Kate Winslet — Rose DeWitt Bukater

Kate Winslet — Rose DeWitt Bukater

Billy Zane — Caledon Hockley, i fejuari arrogant i Rose

Billy Zane — Caledon Hockley, Rose’s arrogant fiance

David Warner — Spicer Lovejoy, asistent i Hockley

David Warner — Spicer Lovejoy, Hockley’s assistant

Frances Fisher — Ruth, nëna e Rose

Frances Fisher — Ruth, Rose’s mother

Bill Paxton — Brock Lovett, gjuetar thesari

Bill Paxton — Brock Lovett, treasure hunter

Bernard Hill — Captain Edward James Smith

Bernard Hill — Captain Edward James Smith

Victor Garber — Thomas Andrews, inxhinier

Victor Garber — Thomas Andrews, engineer

Jonathan Hyde — i pasuri Bruce Ismay

Jonathan Hyde — the rich Bruce Ismay

Eric Braeden — John Jacob Astor IV

Eric Braeden — John Jacob Astor IV

Ioan Gruffudd — Zyrtari i Pestë Lowe

Ioan Gruffudd — Fifth Officer Lowe

Kathy Bates — Molly Brown

Kathy Bates — Molly Brown

Leonardo DiCaprio — Jack Dawson

Leonardo DiCaprio — Jack Dawson

Danny Nucci — Fabrizio De Rossi, bashkudhëtari i Jack

Danny Nucci — Fabrizio De Rossi, Jack’s companion

Gloria Stuart — Rose e vjetër

Gloria Stuart — old Rose

Në trend Magazina

Më shumë
Linda Halimi tregon se si reagon kur flirtojnë me të në prani të bashkëshortit: Vetëm ia bëj me sy dhe ai e di

Linda Halimi tregon se si reagon kur flirtojnë me të në prani të bashkëshortit: Vetëm ia bëj me sy dhe ai e di

Magazina
Legjenda e futbollit - Ronaldo martohet për herë të tretë, kurorëzon dashurinë me modelen Celina Locks

Legjenda e futbollit - Ronaldo martohet për herë të tretë, kurorëzon dashurinë me modelen Celina Locks

Magazina
Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Magazina
Nicole Scherzinger mbulohet me gjak dhe shpërthen në lot gjatë performancës në West End

Nicole Scherzinger mbulohet me gjak dhe shpërthen në lot gjatë performancës në West End

Magazina
Kylie Jenner dhe Timothee Chalamet fotografoheh dorë për dore teksa largohen nga festa e ditëlindjes së Rosalias në Paris

Kylie Jenner dhe Timothee Chalamet fotografoheh dorë për dore teksa largohen nga festa e ditëlindjes së Rosalias në Paris

Magazina
Selena Gomez merr vëmendje me një tjetër paraqitje gjatë qëndrimit në Paris

Selena Gomez merr vëmendje me një tjetër paraqitje gjatë qëndrimit në Paris

Magazina
Kalo në kategori