Jessica Plummer dhe Ben Hardy thuhet se kanë ndarë rrugët pasi bënë publike lidhjen e tyre në vitin 2021.

Ish-aktorët e “EastEnders” raportohet se janë shkëputur nga njëri-tjetri për shkak të angazhimeve të tyre të mëdha.

Ata e mbajtën romancën e tyre më private, e cila dyshohet dyshohet se filloi gjatë xhirimeve të “The Girl Before”.

Foto: REX

Sipas The Mirror, burime pranë Benit dhe Jessicas pohojnë se kanë qenë shumë të zënë për të mbajtur edhe lidhjen.

Të gjitha lajmet nga Ben Hardy Të gjitha lajmet nga Ben Hardy

“Ben dhe Jessica ishin të lidhur me njëri-tjetrin, por puna bëri që ata të kalojnë shumë kohë të ndarë”, tha një burim.

Reklama

Foto: BBC

Ben ende e ndjek ish-të dashurën e tij të supozuar në Instagram, por ajo duket se nuk e ndjek më atë.

Reklama

Ben dhe Jessica ishin të dy pjesë e “EastEnders”, me këtë të fundit që portretizon Chantelle Atkins nga 2019 deri në 2022.

Foto: BBC

Çifti më pas luajtën krah njëri-tjetrit për dramën katër-pjesëshe të BBC-së “The Girl Before”. /Telegrafi/

Foto: Instagram