LAJMI I FUNDIT:

Naser Berisha lanson klipin e këngës “Do të dua dikur”

Naser Berisha lanson klipin e këngës “Do të dua dikur”
(Foto: Screenshot/Bug Production/ArkivaShqip)

“Do të dua dikur” titullohet kënga më e re e këngëtarit të mirënjohur, Naser Berisha, të cilën e ka sjellë para admiruesve të muzikës së tij.

Autori i shumë hiteve e ka kompletuar edhe nga ana vizuale projektin e ri muzikor.

Vet Naser Berisha e ka shkruar tekstin dhe është kujdesur për muzikën e këngës së re. Ai njëherësh e ka bërë edhe orkestrimin.

Për pjesën e kitarës është angazhuar Reshat Beqiri, ndërsa për xhirimin e videoklipit të këngës “Do të dua dikur” është kujdesur Bug Production.

Është një pop-rok baladë që vjen me një interpretim shumë të mirë nga këngëtari dhe pritet të pëlqehet nga fansat e tij. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Adelina Ismaili me një tjetër postim i dërgon mesazh indirekt Shefqet Krasniqit: Këtu jemi Gjergj Kastrioti, feja jonë është Shqiptaria

Adelina Ismaili me një tjetër postim i dërgon mesazh indirekt Shefqet Krasniqit: Këtu jemi Gjergj Kastrioti, feja jonë është Shqiptaria

Magazina
Grimeri Dario Doka befason me deklaratën e tij për Meriton Mjekiqin: Më ftoi për një marrëdhënie katërshe në hotel

Grimeri Dario Doka befason me deklaratën e tij për Meriton Mjekiqin: Më ftoi për një marrëdhënie katërshe në hotel

Magazina
Nisin xhirimet e

Nisin xhirimet e "O Sa Mirë" për sezonin rikthyes

Magazina

"Tradhtia është prerje në besë, të dënohet me burg" - përplasen Romeo dhe Heidi në debatin e tyre brenda shtëpisë

Magazina

"Ajo ka rrënjë edhe këtu", mediat në Bosnje shkruajnë për origjinën gjysmë-boshnjake të Dua Lipës nga ana e nënës

Magazina
Nuk u mjaftua nga martesa me sipërmarrësin gjerman dhe lidhja me futbollistin e njohur - Edona James tregon se çfarë kërkon nga një mashkull

Nuk u mjaftua nga martesa me sipërmarrësin gjerman dhe lidhja me futbollistin e njohur - Edona James tregon se çfarë kërkon nga një mashkull

Magazina
Kalo në kategori