LAJMI I FUNDIT:

MPB: Shoferi 77 vjeçar nga Shkupi humb kontrollin në timon dhe del nga rruga

MPB: Shoferi 77 vjeçar nga Shkupi humb kontrollin në timon dhe del nga rruga

Me datë 27 Maj 2022 në ora 07.15 është raportuar se në magjistralen Ohër-Kërçovë, afër fshatit Podvish, automjeti i udhëtarëve i tipit “Yugo Coral”, me targa të Shkupit, i drejtuar nga shoferi me inicialet Z.S.(77 vjeçar) nga Shkupi, ka dalë nga rruga.

Reklama

Në aksident është lënduar rëndë pasagjeri i veturës me iniciale N.S (82 vjeçar) nga Shkupi, kanë konstatuar në Qendrën mjekësore në Kërçovë.

Inspektim në vendngjarje është kryer nga një ekip inspektues nga Stacioni Policor Kërçovë.

“Po punohet në evidentimin e plotë të rastit”, thonë nga Ministria e Punëve të Brendshme.

Në trend Lajme

Më shumë
Reagime të ashpra pas deklarimit të Ramës se

Reagime të ashpra pas deklarimit të Ramës se "Veriu i Kosovës me kalimin e viteve është bërë toka e askujt"

Lajme
Çfarë shkruan shtypi gjermanofolës për Milan Radoiçiqin dhe për Vuçiqin

Çfarë shkruan shtypi gjermanofolës për Milan Radoiçiqin dhe për Vuçiqin "pothuajse të nënshtruar" në CNN

Lajme
Kreu i partisë opozitare në Serbi, Ponosh: Radoiçiq u lirua nga paraburgimi, sepse kishte marrëveshje me pushtetin

Kreu i partisë opozitare në Serbi, Ponosh: Radoiçiq u lirua nga paraburgimi, sepse kishte marrëveshje me pushtetin

Lajme
Pas rastit në Banjskë, Elshani: Ka raste kur policët e dorëhequr po kërkojnë të kthehen në punë

Pas rastit në Banjskë, Elshani: Ka raste kur policët e dorëhequr po kërkojnë të kthehen në punë

Lajme
Gashi: Radoiçiqi mund të vritet nga Serbia, njëjtë sikurse Arkani

Gashi: Radoiçiqi mund të vritet nga Serbia, njëjtë sikurse Arkani

Siguri
Shtohen zërat në BE që kërkojnë vendosjen e sanksioneve perëndimore ndaj Serbisë, pas sulmit në veri të Kosovës

Shtohen zërat në BE që kërkojnë vendosjen e sanksioneve perëndimore ndaj Serbisë, pas sulmit në veri të Kosovës

Lajme
Kalo në kategori