LAJMI I FUNDIT:

Mozzik publikon ‘1 ditë’ në formë recitimi, të punuar para disa vitesh

Mozzik publikon ‘1 ditë’ në formë recitimi, të punuar para disa vitesh
Mozzik (Foto: Instagram/mozzik)

Ndërkohë që po qëndron i vetizoluar si të gjithë të tjerët për shkak të coronavirusit, Mozzik e ka gjetur një këngë të realizuar para disa vitesh dhe ka vendosur ta ndajë me ndjekësit e tij në Instagram.

Reklama

“‘1 DITË’. Sa shumë e doja këtë këngë para pesë ose gjashtë viteve kur e bëra! E sot e gjeta në kompjuter në shtëpi, e dëgjova e më dha të njëjtin emocion”.

“E pikërisht sot kur po rrimë të gjithë në shtëpi, e keni dhuratë këtë këngë nga unë që u punua gjatë viteve 2014/2015 ! Por, te unë ende e freskët. Ju dua”, ka shkruar Gramoz Aliu në përshkrim.

Ndërkaq, vëllai i tij, reperi Getinjo, i ka komentuar duke i thënë se ashtu si ishte zotuar se një ditë do të bëhej i suksesshëm, ashtu ka ndodhur.

“Eh, një ditë do të bëhesh mbret dhe je bërë mbret! E di kohën kur ma pate kallëzuar këtë shkrim. Ky je ti, i pastër, i drejtë, i keq, i mirë, i dashur, por asnjëherë i dorëzuar edhe i përulur”, ka shkruar Getoar Aliu. /Telegrafi/

(Foto: Instagram/mozzik)

Në trend Magazina

Më shumë
E dashura shtatzënë e Neymarit, Bruna Biancardi thyen heshtjen pasi ai u pa i shoqëruar nga dy femra në një klub nate

E dashura shtatzënë e Neymarit, Bruna Biancardi thyen heshtjen pasi ai u pa i shoqëruar nga dy femra në një klub nate

Magazina
Jetuan për disa vite në Zelandën e Re, Vesa Luma dhe Big Basta rikthehen përfundimisht në Shqipëri

Jetuan për disa vite në Zelandën e Re, Vesa Luma dhe Big Basta rikthehen përfundimisht në Shqipëri

Magazina
Jori Delli shfaqet elegante përkrah partnerit të ri Fred De Palma

Jori Delli shfaqet elegante përkrah partnerit të ri Fred De Palma

Magazina
Neymar sërish në telashe në lidhjen me të dashurën shtatzënë, xhirohet me dy femra në Spanjë

Neymar sërish në telashe në lidhjen me të dashurën shtatzënë, xhirohet me dy femra në Spanjë

Magazina
Refugjate e luftës - Kosovarja Atdhetare Hoxha martohet me yllin anglez të ragbit

Refugjate e luftës - Kosovarja Atdhetare Hoxha martohet me yllin anglez të ragbit

Magazina
Demi Lovato thotë se më së shumti vetëbesim ka gjatë marrëdhënieve seksuale

Demi Lovato thotë se më së shumti vetëbesim ka gjatë marrëdhënieve seksuale

Magazina
Kalo në kategori