LAJMI I FUNDIT:

Mourinho duket se ka gati transferimin e parë për janar

Mourinho duket se ka gati transferimin e parë për janar

Agjentja Rafaela Pimenta ka konfirmuar se sulmuesi i Santos, Marcos Leonardo do të transferohet në Evropë në janar.

Roma është favorite për të nënshkruar me sensacionin brazilian në afatin e dimrit.

Pimenta tha për Sky Italia: “Do të ishte një pyetje për anëtarin e Romës, Tiago Pinto (drejtori i përgjithshëm i Romës), ai do të jetë atje këtë pasdite”.

Chelsea njofton Romën për çmimin e Lukakut, por belgu qëndron në Serie A vetëm me një kusht
Lexo po ashtu Chelsea njofton Romën për çmimin e Lukakut, por belgu qëndron në Serie A vetëm me një kusht

“Ajo që mund të them është se lojtari është gati të largohet dhe këtë herë ka një çmim fiks, nuk do të ketë nevojë për negociata të gjata, është arritur marrëveshja korrekte me Santosin”.

“Ai bëri gjithçka që duhej të bënte në Brazil për të ndihmuar ekipin dhe tani është gati të largohet”, ka zbuluar më tej ajo.

Roma e kërkoi Leonardon edhe gjatë verës, mirëpo Santosi nuk dëshironte ta lëshonte. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Mësoni pse Holandës iu anulua goli i Xavi Simons kundër Francës

Mësoni pse Holandës iu anulua goli i Xavi Simons kundër Francës

Përfaqësueset
Barcelona po tenton ta shes yllin e skuadrës për ta paguar klauzolën e Nico Williams

Barcelona po tenton ta shes yllin e skuadrës për ta paguar klauzolën e Nico Williams

La Liga
Rakitic shpërndan një postim që trazon ujërat te kroatët, pas barazimit me Shqipërinë

Rakitic shpërndan një postim që trazon ujërat te kroatët, pas barazimit me Shqipërinë

Përfaqësueset
Sot luhen tri ndeshje në Euro 2024: Vëmendja në sfidën Turqi - Portugali

Sot luhen tri ndeshje në Euro 2024: Vëmendja në sfidën Turqi - Portugali

Ndërkombëtare

"Ndaj tij do të zbatohen sanksione disiplinore dhe financiare" - klubi i Rubin Kazanit me reagim për situatën e Mirlind Dakut

Përfaqësueset
Kritikat e mëdha për Harry Kane, reagon edhe legjenda Alan Shearer

Kritikat e mëdha për Harry Kane, reagon edhe legjenda Alan Shearer

Ndërkombëtare
Kalo në kategori