LAJMI I FUNDIT:

Rafaela Pimenta

18 Artikuj

Agjentja e Haaland e përshkruan transferimin e norvegjezit te Man City si ‘të hidhur’ dhe zbulon synimet për të ardhmen e tij

Agjentja e Haaland e përshkruan transferimin e norvegjezit te Man City si ‘të hidhur’ dhe zbulon synimet për të ardhmen e tij

Premier League
Deco takohet me agjenten e Haaland – sipas ekspertit të transferimeve marrëveshja nuk është e pamundur

Deco takohet me agjenten e Haaland – sipas ekspertit të transferimeve marrëveshja nuk është e pamundur

La Liga
“Ai është gati të luajë që nesër” – agjentja Pimenta flet për situatën e Pogbas

“Ai është gati të luajë që nesër” – agjentja Pimenta flet për situatën e Pogbas

Serie A
Super agjentja Pimenta flet për të ardhmen e disa yjeve të ajo i menaxhon

Super agjentja Pimenta flet për të ardhmen e disa yjeve të ajo i menaxhon

Serie A
Agjentja Pimenta u ofron dy gjigantëve të Serie A shërbimet e Khephren Thuram

Agjentja Pimenta u ofron dy gjigantëve të Serie A shërbimet e Khephren Thuram

Serie A
Mourinho duket se ka gati transferimin e parë për janar

Mourinho duket se ka gati transferimin e parë për janar

Serie A
Mes spekulimeve që e lidhin me Real Madridin, agjentja e Haalandit flet për të ardhmen e sulmuesit

Mes spekulimeve që e lidhin me Real Madridin, agjentja e Haalandit flet për të ardhmen e sulmuesit

Premier League
Real Madridi planifikon transferimin e Haalandit për vitin 2024 pas sugjerimit të agjentit

Real Madridi planifikon transferimin e Haalandit për vitin 2024 pas sugjerimit të agjentit

La Liga
Pasardhësja e menaxherit Mino Raiola mbërriti në Madrid dhe nisi historia e një mega transferimi

Pasardhësja e menaxherit Mino Raiola mbërriti në Madrid dhe nisi historia e një mega transferimi

La Liga
Mes zërave që e lidhin me Arabinë Saudite – Juventusi do takohet me agjenten e Pogbas

Mes zërave që e lidhin me Arabinë Saudite – Juventusi do takohet me agjenten e Pogbas

Serie A
“Fati i tij është në duart e tij”, agjentja e Haaland hap derën për transferim të mundshëm të sulmuesit te Real Madridi

“Fati i tij është në duart e tij”, agjentja e Haaland hap derën për transferim të mundshëm të sulmuesit te Real Madridi

Ndërkombëtare