Përveç Dua Lipës dhe sukseseve të saj të panumërt, edhe motra e saj Rina po bëhet emër i njohur në botën e modës.

Tash e sa kohë motra e këngëtares shqiptare me famë botërore ka filluar një karrierë në modeling dhe një fotosesion unik ka realizuar edhe së fundmi.

Rina pa pozuar për revistës së njohur britanike “Tatler” në numrin e janari, teksa dukej veçantë në dy veshje të ndryshme në stilit klasik.

Foto: Rina Balaj/Instagram

Kujtojmë që Rina edhe më parë është bërë imazh i brendeve të njohura botërore. Në fillim të këtij viti, 20-vjeçarja u bë imazh i fushatës reklamuese të pijes “Coca-Cola”.

Reklama

Foto: Rina Balaj/Instagram

Fama e Rinës është rritë edhe në rrjetet sociale, ajo vetëm në llogarinë e saj zyrtare në Instagram numëron 921 mijë ndjekës. /Telegrafi/

Reklama