LAJMI I FUNDIT:

Motra e Dua Lipës, Rina pozon për revistën e njohur britanike “Tatler”

Motra e Dua Lipës, Rina pozon për revistën e njohur britanike “Tatler”

Përveç Dua Lipës dhe sukseseve të saj të panumërt, edhe motra e saj Rina po bëhet emër i njohur në botën e modës.

Tash e sa kohë motra e këngëtares shqiptare me famë botërore ka filluar një karrierë në modeling dhe një fotosesion unik ka realizuar edhe së fundmi.


Rina pa pozuar për revistës së njohur britanike “Tatler” në numrin e janari, teksa dukej veçantë në dy veshje të ndryshme në stilit klasik.

Foto: Rina Balaj/Instagram

Kujtojmë që Rina edhe më parë është bërë imazh i brendeve të njohura botërore. Në fillim të këtij viti, 20-vjeçarja u bë imazh i fushatës reklamuese të pijes “Coca-Cola”.

Foto: Rina Balaj/Instagram

Fama e Rinës është rritë edhe në rrjetet sociale, ajo vetëm në llogarinë e saj zyrtare në Instagram numëron 921 mijë ndjekës. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Situata me Bucin, Santiana 'shpërthen' sërish në lot

Situata me Bucin, Santiana 'shpërthen' sërish në lot

Magazina
Motra e Bucit komenton lojën e tij me Santianën: Nuk njihen nga jashtë, nuk shkojnë në atë masë që të shkatërrojnë gjithçka

Motra e Bucit komenton lojën e tij me Santianën: Nuk njihen nga jashtë, nuk shkojnë në atë masë që të shkatërrojnë gjithçka

Magazina
Gruaja e Kanye West, Bianca Censori lë pak vend për imagjinatë në veshjen e tejdukshme gjatë pjesëmarrjes në Art Basel Miami

Gruaja e Kanye West, Bianca Censori lë pak vend për imagjinatë në veshjen e tejdukshme gjatë pjesëmarrjes në Art Basel Miami

Magazina
“E puthte dhe i afrohej”, publikohet video ku Gani Gërmia i bën presion Shqipes dhe ajo i kërkon të largohet

“E puthte dhe i afrohej”, publikohet video ku Gani Gërmia i bën presion Shqipes dhe ajo i kërkon të largohet

Magazina
Edona James debaton me Bleron: Je manipulues, do t’i nxjerri krejt të zezat

Edona James debaton me Bleron: Je manipulues, do t’i nxjerri krejt të zezat

Magazina
Sondazhi i javës në Telegrafi: Lexuesit zgjedhin me 32 për qind njëri nga shtatë të nominuarit që duhet të dalë nga BBVK

Sondazhi i javës në Telegrafi: Lexuesit zgjedhin me 32 për qind njëri nga shtatë të nominuarit që duhet të dalë nga BBVK

Magazina
Kalo në kategori