LAJMI I FUNDIT:

“Mos ma luaj moralisten”, Alaudin Hamiti i reagon ashpër Shqipes gjatë spektaklit

“Mos ma luaj moralisten”, Alaudin Hamiti i reagon ashpër Shqipes gjatë spektaklit
Foto: Screenshot/YouTube

Në spektaklin e natës së sotme (e hënë) në Big Brother VIP Kosova 2 pati përplasje të shumta ndërmjet banorëve.

Një diskutim mes Adrit dhe Ylli Dervishit u komentua në një klip që është përgatitur për këtë spektakël.


Bëhet fjalë për disa ngacmime që Buci ia bëri Adrit në lidhje me partneren e tij, Ilirjanën.

Foto: Screenshot/YouTube

Në këtë mes ndërhyu Shqipe Hysenaj, të cilën prezantuesi Alaudin Hamiti nuk e la të fliste.

“Turp për gruan tënde që të ka ty” - diskutohet përplasja e ashpër e Bucit me Adrin
Lexo po ashtu “Turp për gruan tënde që të ka ty” - diskutohet përplasja e ashpër e Bucit me Adrin

Ai iu drejtua ashpër duke thënë se ‘a ka pasur të dashur’ dhe se duhet të flas kur t’i thotë ai.

Foto: Screenshot/YouTube

“Mos ma luaj moralisten. A ke pasur të dashur, që ta dish. Reago kur të them unë”, iu drejtua Hamiti.

Përkundër kësaj, në BBVK pati edhe disa situata të tjera të tensionuara. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
E mbuluar dhe me kurorën e

E mbuluar dhe me kurorën e "miss"-it, publikohen të tjera fotografi të Kaderit nga e kaluara ku dukej shumë më ndryshe

Magazina
Azem Gagica eliminohet nga Big Brother VIP Kosova 2, por i qëllon bileta kthyese

Azem Gagica eliminohet nga Big Brother VIP Kosova 2, por i qëllon bileta kthyese

Magazina

"Pse ke pranuar të flesh me Ganinë kur je e martuar", Linda Halimi i përgjigjet pyetjes së sikletshme në BBVK

Magazina
Alba takon motrën në BBVK - i jep informacione nga jashtë teksa vazhdimisht ndërpritet nga Jonida

Alba takon motrën në BBVK - i jep informacione nga jashtë teksa vazhdimisht ndërpritet nga Jonida

Magazina

"Ky është sulm fizik" - publikohet materiali ku tregon incidentin mes Shqipes dhe Gani Gërmisë

Magazina
Sondazhi i javës në Telegrafi: Lexuesit zgjedhin me 32 për qind njëri nga shtatë të nominuarit që duhet të dalë nga BBVK

Sondazhi i javës në Telegrafi: Lexuesit zgjedhin me 32 për qind njëri nga shtatë të nominuarit që duhet të dalë nga BBVK

Magazina
Kalo në kategori