Ajo është ndër më të komentuarat për jetën personale në mesin e shumë figurave publike.

Bëhet fjalë për këngëtaren dhe njëherësh modelen e njohur, Morena Taraku, e cila nuk kursehet në servimin e informacioneve mbi jetën e saj.

Bukuroshja brune njihet për jetën luksoze, e mbi të gjitha edhe për pozat atraktive e provokuese që i bën.

(Foto: Instastory)

Përmes një postimi në rrjetin social Instagram, Morena ka mahnitur një milion ndjekësit e saj përmes një fotografie.

Morena Tarakut i dalin të brendshmet teksa fotografohet para pasqyrës Morena Tarakut i dalin të brendshmet teksa fotografohet para pasqyrës

E veshur me bikini shumëngjyrëshe, modelja e njohur ka vënë në pah linjat e formësuara trupore, duke mos vënë në pah fytyrën.

Ndërkaq, sa i përket projekteve muzikore, ajo ka paralajmëruar se së shpejti do të publikohet një i tillë, në bashkëpunim me reperin Stres. /Telegrafi/