Monda është një emër i ri në estradën shqiptare.

Ajo ka prezantuar për publikun këngën e saj më të re me titull “Zemrën ma more”.

Kënga është ritmike e zhanrit RnB, dhe është punuar nga dyshja Zzap dhe Chriss.

Në punimin e vijës melodike dhe tekstit të saj, ka marrë pjesë edhe vet Monda.

Kënga është vizualizuar edhe me klip, në të cilin këngëtarja e re vjen me një paraqitje mjaft atraktive.

Ana vizuale e projektit i është besuar produksionit XL Films. /Telegrafi/