Ky është momenti më qesharak kur dy parashutistë i kap paniku ndërsa bien drejt një oqeani të mbushur me qindra kandil deti.

Skena u filmua në detin e zi në brigjet e Bullgarisë nga një aparat fotografik i montuar në kazanin mbajtës të dy burrave.

Pamjet tregojnë dy burra që bërtasin dhe qeshin në mënyrë histerike ndërsa zbresin me shpejtësi drejt ujit, i cili është në çdo drejtim me kandil deti.

Video fillon me një njeri duke bërtitur, “jo jo, jo, jo”, pasi ai dhe shoku i tij me sa duket e kuptojnë se ata nuk kanë asnjë mënyrë për të qëndruar jashtë ujit.

Miku i tij më pas ulërin para se të dy të qajnë nga të qeshura nervoze, shkruan javanews.al.

Njeriu i parë pastaj bërtet përsëri, “oh, jo, jo, jo”, para se të dy bien në ujë.

Të dy burrat me mençuri përpiqen të ngrenë këmbët e tyre dhe të mos bien shumë poshtë valëve por skena e fundit në klip është kur një kandil deti i pickon ata.

E gjithës skena është filmuar në shtator 2017, por së fundmi është postuar në internet.

Të dy burrat kishin qenë pjesë e një grupi prej katër pushuesve.