LAJMI I FUNDIT:

Momenti kur Santiana Maloku shan Bledi Manen gjatë spektaklit

Momenti kur Santiana Maloku shan Bledi Manen gjatë spektaklit
Foto: Screenshot/YouTube

Santiana Maloku është njëra nga banoret më të zhurmshme të këtij edicioni në Big Brother VIP.

Ajo është përfshirë disa herë në debate me vajzat në këtë format, ndonëse së fundmi pati përplasje edhe me konkurrenten e re, Kader Kicajn.

Teksa po diskutonin debatin e tyre në këtë mes u përfshi edhe opinionisti Bledi Mane.

Ai iu drejtua bukuroshes nga Gjakova me disa fjalë dhe i tha se është xheloze karshi vajzave të tjera.

Publiku voton që Gani Gërmia të vazhdojë rrugëtimin në Big Brother VIP Kosova 2
Lexo po ashtu Publiku voton që Gani Gërmia të vazhdojë rrugëtimin në Big Brother VIP Kosova 2

Santi duket të jetë bërë nervoz me të dhe në publicitet e kishte sharë me rob opinionistin nga Shqipëria.

‘Vëllai i Madh’ ndërkohë e dënoi Santianën pas fjalorit të pahijshëm kundrejt gazetarit.

Ai ka vendosur që nga çmimi i madh të zbresë hiq më pak se pesë mijë euro. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Ledion Liço sqaron publikun: Big Brother nuk është racist, ishte rastësi që Bardhi hapi zarfin e zi

Ledion Liço sqaron publikun: Big Brother nuk është racist, ishte rastësi që Bardhi hapi zarfin e zi

Magazina
Arta Kabashi, e eliminuara e dytë e mbrëmjes nga Big Brother VIP Albania 3

Arta Kabashi, e eliminuara e dytë e mbrëmjes nga Big Brother VIP Albania 3

Magazina
Komentet mbi trupin e Françeskës, Ledioni reagon ashpër ndaj Eglës: Nuk më intereson fare se çfarë mendimi ke për të thënë

Komentet mbi trupin e Françeskës, Ledioni reagon ashpër ndaj Eglës: Nuk më intereson fare se çfarë mendimi ke për të thënë

Magazina
Dua Lipa tregon se si cimerja e saj në Londër e spiunonte te prindërit në Kosovë: Fotografonte dhomën time rrëmujë dhe ia dërgonte mamasë

Dua Lipa tregon se si cimerja e saj në Londër e spiunonte te prindërit në Kosovë: Fotografonte dhomën time rrëmujë dhe ia dërgonte mamasë

Magazina
Alba Vukaj ekspozon linjat trupore e veshur në bikini, në pushimet në Meksikë

Alba Vukaj ekspozon linjat trupore e veshur në bikini, në pushimet në Meksikë

Magazina
Eliminohet nga “Big Brother Vip Albania” Albi Nako

Eliminohet nga “Big Brother Vip Albania” Albi Nako

Magazina
Kalo në kategori