LAJMI I FUNDIT:

Publiku voton që Gani Gërmia të vazhdojë rrugëtimin në Big Brother VIP Kosova 2

Publiku voton që Gani Gërmia të vazhdojë rrugëtimin në Big Brother VIP Kosova 2
Foto: Screenshot/YouTube

Në spektaklin e së hënës u hap një televotim nëse Gani Gërmia duhet të qëndrojë në shtëpi.

Kjo për shkak të një debati të ashpër që ai pati me Lumbardhin, ku edhe eskaloi duke i rënë tavolinës.

E për këtë duhej të vendoste publiku, nëse duhet të dilte apo të vazhdonte garën.

Foto: Screenshot/YouTube

Publiku vendosi që ai të vazhdojë rrugëtimin për çmimin e madh në Big Brother VIP Kosova 2.

Gani Gërmia i drejtohet Anitës: Të kam njohur për opinioniste, por filozofe se kam ditur që je
Lexo po ashtu Gani Gërmia i drejtohet Anitës: Të kam njohur për opinioniste, por filozofe se kam ditur që je

I njëjti iu gëzua këtij fakti duke thënë se ‘asnjëherë nuk është ndjerë i tradhtuar’.

Foto: Screenshot/YouTube

Prezantuesi e humoristi tha gjatë Prime-t se ndihet keq dhe se sjellja e tij është e papranueshme.

Atij iu kërkua nga moderatorët që të ketë kujdes nga sjelljet e tij pasi nuk duhet të përsëritet një gjë e tillë. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Ledion Liço sqaron publikun: Big Brother nuk është racist, ishte rastësi që Bardhi hapi zarfin e zi

Ledion Liço sqaron publikun: Big Brother nuk është racist, ishte rastësi që Bardhi hapi zarfin e zi

Magazina
Arta Kabashi, e eliminuara e dytë e mbrëmjes nga Big Brother VIP Albania 3

Arta Kabashi, e eliminuara e dytë e mbrëmjes nga Big Brother VIP Albania 3

Magazina
Komentet mbi trupin e Françeskës, Ledioni reagon ashpër ndaj Eglës: Nuk më intereson fare se çfarë mendimi ke për të thënë

Komentet mbi trupin e Françeskës, Ledioni reagon ashpër ndaj Eglës: Nuk më intereson fare se çfarë mendimi ke për të thënë

Magazina
Dua Lipa tregon se si cimerja e saj në Londër e spiunonte te prindërit në Kosovë: Fotografonte dhomën time rrëmujë dhe ia dërgonte mamasë

Dua Lipa tregon se si cimerja e saj në Londër e spiunonte te prindërit në Kosovë: Fotografonte dhomën time rrëmujë dhe ia dërgonte mamasë

Magazina
Alba Vukaj ekspozon linjat trupore e veshur në bikini, në pushimet në Meksikë

Alba Vukaj ekspozon linjat trupore e veshur në bikini, në pushimet në Meksikë

Magazina
Eliminohet nga “Big Brother Vip Albania” Albi Nako

Eliminohet nga “Big Brother Vip Albania” Albi Nako

Magazina
Kalo në kategori