LAJMI I FUNDIT:

“Miss Universe 2016” pozon para aparatit të Fadil Berishës (Foto)

“Miss Universe 2016” pozon para aparatit të Fadil Berishës (Foto)

Fadil Berisha është fotografi më i mirë i momentit shqiptar.

Reklama

Për aparatin e tij, kanë pozuar shumë yjeve botërore duke përfshirë edhe aktorë hollivudian.

E poza para Berishës së fundi ka bërë edhe Miss Franca e vitit 2016, Iris Mittenaere.

Kjo e fundit shihet duke u fotografuar në bikinit e kompanisë së veshmbathjeve, Yamamay.

Ndryshe, bukuroshja 24-vjeçare vitin e kaluar ka fituar edhe kurorën e Miss Universet.

The perfect body of @irismittenaeremf @missuniverse in @yamamayofficial over the city #NYC @isabelnycmakeup @elinhair

A post shared by Fadil Berisha Photography (@fadilberisha) on Sep 21, 2017 at 3:15pm PDT

Happiness is an attitude of mind ? @sherrihill #Shooting #smile

A post shared by Iris Mittenaere |Miss Universe (@irismittenaeremf) on Apr 15, 2017 at 11:08am PDT

Summer should never end … ?☀️ #mexico #pose #break #farouklive #blue

A post shared by Iris Mittenaere |Miss Universe (@irismittenaeremf) on Aug 27, 2017 at 11:13am PDT

Need this … ?☀️ #throwback #island #cheveuxauvent ?

A post shared by Iris Mittenaere |Miss Universe (@irismittenaeremf) on Aug 12, 2017 at 11:12am PDT

Miss this sun … ☀️? #ecuador #backtonyc #posetresnaturelle

A post shared by Iris Mittenaere |Miss Universe (@irismittenaeremf) on Jun 5, 2017 at 12:51pm PDT

¡Gracias Machala! ❤️ #parade #ecuador #thankyou

A post shared by Iris Mittenaere |Miss Universe (@irismittenaeremf) on Jun 5, 2017 at 8:15am PDT


Në trend Magazina

Më shumë
E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

Magazina
Pjesë e një filmi bashkë, Olta Gixhari publikon foto përkrah Luiz Ejllit

Pjesë e një filmi bashkë, Olta Gixhari publikon foto përkrah Luiz Ejllit

Magazina
Georgina Rodriguez shfaqet atraktive dhe plot stil teksa shoqëron Cristiano Ronaldon në eventin në Madrid

Georgina Rodriguez shfaqet atraktive dhe plot stil teksa shoqëron Cristiano Ronaldon në eventin në Madrid

Magazina
Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Magazina
Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Magazina
Dukja elegante e Luizit dhe Kiarës në dasmën e Elgit Dodës dhe Klea Hutës

Dukja elegante e Luizit dhe Kiarës në dasmën e Elgit Dodës dhe Klea Hutës

Magazina
Kalo në kategori