Këngëtarja Miriam Cani prej vitesh është e martuar me kantautorin shqiptar, Alban Skenderaj.

Dyshja nga martesa e tyre kanë edhe një vajzë, të cilën e kanë pagëzuar me emrin Ameli.

Meqë është aktive në rrjetet sociale, 33 vjeçarja ka publikuar një imazh të vajzës nga pushimet e tyre luksoze.

View this post on Instagram

Parajsa ime ne toke💘

A post shared by Miriam Cani (@miriamcani) on May 5, 2019 at 11:29pm PDT

“Parajsa ime në tokë”, është përshkrimi i fotografisë në profilin e këngëtares në Instagram.

Përndryshe, Miriami është mjaft aktive dhe në muzikë, e cila ka paralajmëruar projekte të reja muzikore. /Telegrafi/