LAJMI I FUNDIT:

Milani ka marrëveshje me dy mesfushorë për në verë, Saint-Maximin dhe Herrera dyshja e re kuqezi

Milani ka marrëveshje me dy mesfushorë për në verë, Saint-Maximin dhe Herrera dyshja e re kuqezi

Njoftohet se Milani ka marrëveshje me Allan Saint-Maximin nga Nice dhe Hector Herrera nga Porto.

Sipas Sport Mediaset, Nice ka qenë në presion gjatë afatit të dimrit për Saint-Maximi, ku ka pranuar edhe një ofertë.


Lojtari ka rënë dakord për një kontratë pesëvjeçare me Rossonerët, por marrëveshja varet nga kualifikimi në Ligën e Kampionëve.

Allan Saint Maximin . (Photo by Francesco Pecoraro/Getty Images)

Saint-Maximin ka shënuar gjashtë gola dhe ka asistuar tri herë deri më tani në 23 paraqitje për Nicen.

Pas tij Milani ka marrëveshje edhe me meksikanin e Portos, Hector Herrera.

Lajmet nga klubi i Milanit
Lexo po ashtu Lajmet nga klubi i Milanit

Gjithmonë sipas Sport Mediaset, Milani ka bërë hapa para edhe për Herreran, ku ka gjetur marrëveshjen me agjentin e tij Gabriel Moraes.

Hector Herrera . (Photo by Carlos Rodrigues/Getty Images)

Interi dhe Roma po ashtu janë vënë pas lojtari, por kuqezinjtë duket se e kanë fituar garën.

Ai ka 35 ndeshje dhe ka shënuar një gol me Porton. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Henry pyetet se kush do ta fitoj Ligën e Kampionëve, përgjigja e tij i befason të gjithë

Henry pyetet se kush do ta fitoj Ligën e Kampionëve, përgjigja e tij i befason të gjithë

Liga e Kampionëve
Jo vetëm Endrick e Mbappe, Reali do ta transferojë edhe një top sulmues në verë

Jo vetëm Endrick e Mbappe, Reali do ta transferojë edhe një top sulmues në verë

La Liga
Përplasje mes dy futbollistëve në fushë te Real Madridi, Valverde e ofendon rëndë Brahim Diazin

Përplasje mes dy futbollistëve në fushë te Real Madridi, Valverde e ofendon rëndë Brahim Diazin

La Liga
Olmo nuk dëshiron rikthimin në La Liga, zgjedh kampionatin ku do të luajë

Olmo nuk dëshiron rikthimin në La Liga, zgjedh kampionatin ku do të luajë

Bundesliga

"Nuk kam edhe shumë jetë" - basketbollisti amerikan në gjendje të rëndë, tregon mënyrën se si mund të shpëtojë

NBA
“Nuk e dua më as edhe një euro nga ta, dua të largohem” – Luis Alblerto shpall divorcin para kohe me Lazion

“Nuk e dua më as edhe një euro nga ta, dua të largohem” – Luis Alblerto shpall divorcin para kohe me Lazion

Serie A
Kalo në kategori