LAJMI I FUNDIT:

Mikel Arteta hedh dyshime të mëdha për largimin e Granit Xhakës nga Arsenali

Mikel Arteta hedh dyshime të mëdha për largimin e Granit Xhakës nga Arsenali

Trajneri i Arsenalit, Mikel Arteta ka refuzuar të konfirmojë nëse Granit Xhaka do të largohet apo jo nga klubi këtë verë.

Reklama

Mesfushori 30 vjeçar është lidhur shumë me një largim nga Emirates Stadium javët e fundit.

Bayer Leverkusen thuhet se është në prag të nënshkrimit të tij në një transferim prej 15 milionë eurosh.

Granit Xhaka u jep lamtumirën tifozëve të Arsenalit
Lexo po ashtu Granit Xhaka u jep lamtumirën tifozëve të Arsenalit

Megjithatë, Arteta ka lënë të kuptohet për një kthesë të madhe, e cila do ta shihte mesfushorin të qëndronte në veri të Londrës.

Gjatë konferencës së tij për shtyp pas ndeshjes pas fitores 5-0 të Arsenalit ndaj Wolves, spanjolli u pyet për largimin e mundshëm të Xhakës.

Granit Xhaka ka dërguar një paralajmërim transferimi teksa mësohet truku i Mikel Artetas
Lexo po ashtu Granit Xhaka ka dërguar një paralajmërim transferimi teksa mësohet truku i Mikel Artetas

“E di këtë? Është lajm për mua”, ia ktheu gazetarit trajneri i Gunners.

Arteta refuzoi të deklaronte nëse Xhaka do të largohej nga Arsenalit, duke e lënë mundësinë e hapur se ai mund të qëndrojë. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Kryetari i Gjilanit poston foto të një stadiumi modern dhe ironizon me projektin e Suharekës për stadiumin e ri

Kryetari i Gjilanit poston foto të një stadiumi modern dhe ironizon me projektin e Suharekës për stadiumin e ri

Kosovë
Messi tregon keqardhjen që kishte te PSG pasi fitoi Kupën e Botës: Isha i vetmi lojtar i Argjentinës që nuk u nderua në klubin e tij

Messi tregon keqardhjen që kishte te PSG pasi fitoi Kupën e Botës: Isha i vetmi lojtar i Argjentinës që nuk u nderua në klubin e tij

Përfaqësueset
“Kokën lartë, nuk u dorëzuam edhe pas golit” – Armend Thaqi analizon ndeshjen ndaj Plzenit

“Kokën lartë, nuk u dorëzuam edhe pas golit” – Armend Thaqi analizon ndeshjen ndaj Plzenit

Ligat tjera
Shënoi në sekondën e fundit të ndeshjes, portieri i Lazios me deklaratë interesante: Gjëja më e vështirë ishin shuplakat e shokëve

Shënoi në sekondën e fundit të ndeshjes, portieri i Lazios me deklaratë interesante: Gjëja më e vështirë ishin shuplakat e shokëve

Serie A
Messi shpjegon pse vendosi të bëjë tatuazhin e Barcelonës në këmbën e tij pasi iu bashkua PSG-së

Messi shpjegon pse vendosi të bëjë tatuazhin e Barcelonës në këmbën e tij pasi iu bashkua PSG-së

La Liga
Notat e lojtarëve, Viktoria Plzen 1-0 Ballkani: Zyba e Kuç me vlerësimin më të lartë

Notat e lojtarëve, Viktoria Plzen 1-0 Ballkani: Zyba e Kuç me vlerësimin më të lartë

Ligat tjera
Kalo në kategori