LAJMI I FUNDIT:

Mihrije Braha shton peshë gjatë karantinës, thotë se është bërë si Kim Kardashian

Mihrije Braha shton peshë gjatë karantinës, thotë se është bërë si Kim Kardashian

Periudha e gjatë e izolimit ka ndikuar te shumë fytyra publike që të shtojnë në peshë.

Reklama

Mihrije Braha është njëra ndër ta e cila gjatë kësaj periudhe ka shtuar në peshë gjashtë kilogramë. Këngëtarja ka thënë në emisionin Reload në RTV Dukagjini se pesha që e ka shtuar ia ka dhënë pamjen si të Kim Kardashian.

“Jam bërë si Kim Kardashian. Kam shtuar rreth gjashtë kilogramë. Unë po e qes një hap, trupi po i bën dy hapa”, tha ajo, përcjell Telegrafi.

Braha thotë se nuk preferon daljen në qytet, pasi po i duket trishtim dalja në sheshet e boshatisura.

“Po e shijoj në këtë kohë edhe gatimin, shtëpinë. Kam filluar edhe këndet e banesës t’i shoh më shpesh”, ka deklaruar ajo.

Këngëtarja tregon se në një periudhë prej 14 ditësh ka qëndruar në vetizolim pasi është kthyer nga SHBA në kohën e pandemisë. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
“Rri ekstrem zhveshur, çfarë shembulli je për vajzën” - Sara Hoxha me përgjigje epike për ndjekësen

“Rri ekstrem zhveshur, çfarë shembulli je për vajzën” - Sara Hoxha me përgjigje epike për ndjekësen

Magazina
Monika Salihu, Gani Gërmia e Linda Halimi - banorë të edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova?

Monika Salihu, Gani Gërmia e Linda Halimi - banorë të edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova?

Magazina
Gati 20 vite pas skandalit me David Beckham - Rebecca Loos po jeton larg vëmendjes, e martuar me një doktor në Norvegji dhe nënë e dy fëmijëve

Gati 20 vite pas skandalit me David Beckham - Rebecca Loos po jeton larg vëmendjes, e martuar me një doktor në Norvegji dhe nënë e dy fëmijëve

Magazina
Albano Bogdo reagon pas fyerjeve që ia bëri Beatrix Ramosajt në emision

Albano Bogdo reagon pas fyerjeve që ia bëri Beatrix Ramosajt në emision

Magazina
Dyshimet për

Dyshimet për "ndarje" nga bashkëshorti, flet Blerina Kllokoqi Rugova: Po të ndodhte diçka mes nesh, e gjithë Kosova do e merrte vesh

Magazina
Beatrix Ramosaj reagon për herë të parë publikisht pas fyerjeve të Albano Bogdos në emision

Beatrix Ramosaj reagon për herë të parë publikisht pas fyerjeve të Albano Bogdos në emision

Magazina
Kalo në kategori