LAJMI I FUNDIT:

Mihrije Braha refuzoi dy herë ftesën për të qenë pjesë e Big Brother VIP

Mihrije Braha refuzoi dy herë ftesën për të qenë pjesë e Big Brother VIP
Foto: Mihrije Braha/Instagram

Big Brother VIP është kthyer pa diskutim në një prej formateve më të përfolura në trevat shqiptare.

Reklama

Shtëpia më e famshme në Shqipëri ka ngelur me gjithsej 12 banorë VIP për momentin, pas eleminimit të këngëtarit Ardit Çuni dhe shkrimtarit Elhaid Cufi.

Mësohet se për t’u bërë pjesë e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, ftesa i ka shkuar edhe këngëtares së njohur me prejardhje nga Mitrovica, Mihrije Braha.

Foto: Mihrije Braha/Instagram

Kjo e fundit duket se për shkak të angazhimeve të shumta, nuk ka mundur që ta pranojë ftesën e të qenurit e izoluar brenda ambienteve të Big Brother VIP për një periudhë relativisht të gjatë.

Emisioni “Prive” madje në një nga kronikat e përjavshme, ka cituar se këngëtares i është ripërsëritur ftesa me insistim disa herë për të qenmë pjesë e formatit, por që ajo përfundimisht e a refuzuar.

Foto: Mihrije Braha/Instagram

Përndryshe, pjesë e Big Brother VIP janë disa emra të njohur si kantautorja Fifi, aktoret Arjola Demiri dhe Monika Lubonja, këngëtari Sabiani, balerini Ilir Shaqiri e disa të tjerë. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Titrimi shqip-shqip i serialit

Titrimi shqip-shqip i serialit "Rrushe" shkakton një valë me 'meme' interesante dhe video qesharake në rrjetet sociale

Magazina
Pas përfundimit të BBVA, Efi Dhedhes tregon se nuk është takuar akoma me Luizin e Kiarën

Pas përfundimit të BBVA, Efi Dhedhes tregon se nuk është takuar akoma me Luizin e Kiarën

Magazina
Anwar Hadid shihet i mërzitur rrugëve të New Yorkut pak ditë pas mesazheve thumbuese ndaj Dua Lipës dhe të dashurit të saj të ri

Anwar Hadid shihet i mërzitur rrugëve të New Yorkut pak ditë pas mesazheve thumbuese ndaj Dua Lipës dhe të dashurit të saj të ri

Magazina
Tifozja e Kroacisë, Ivana Knoll rikthehet në rrjete sociale me një vallëzim provokues

Tifozja e Kroacisë, Ivana Knoll rikthehet në rrjete sociale me një vallëzim provokues

Magazina
Luizi i kthehet Big Brotherit: Faleminderit secilit prej jush që keni qenë bashkë me mua në këtë rrugëtim duke më dhënë kohë nga koha juaj

Luizi i kthehet Big Brotherit: Faleminderit secilit prej jush që keni qenë bashkë me mua në këtë rrugëtim duke më dhënë kohë nga koha juaj

Magazina
Mendimi i parë që i erdhi Luizit në momentin kur u shpall fitues i Big Brother VIP

Mendimi i parë që i erdhi Luizit në momentin kur u shpall fitues i Big Brother VIP

Magazina
Kalo në kategori