LAJMI I FUNDIT:

Meritoni kërkon nominim kokë më kokë me Heidin, reagon ashpër Romeo

Meritoni kërkon nominim kokë më kokë me Heidin, reagon ashpër Romeo

Meriton Mjekiqi ditën e sotme i ka kërkuar Heidi Bacit që të dalin në nominim kokë më kokë me njëri-tjetrin nesër gjatë spektaklit.

“Je shumë i fiksuar” – i tha banorja, duke mos pranuar të bënte një pakt me moderatorin.


Teksa Meritoni i zgjati dorën që ta pranonte kërkesën e tij, Romeo Veshaj u shpreh që të dilte në një nominim “kokë më kokë” me banorin, edhe pse ky i fundit nuk pranoi.

Foto: Big Brother Vip Albania/YouTube

“Merru me burra” – i tha Romeo, ndërsa Meritoni u shpreh: “Pas kësaj do të dal me ty, të betohem”.

Meritoni: Pse s’i thua Heidit që e nxjerr jashtë Meritonin, zgjate dorën dhe dilni në nominim “kokë më kokë”.

Meritoni afrohet, ia zgjat dorën Heidit, e cila është e ulur shumë pranë Romeos.

Heidi: Je shumë i fiksuar.

Romeo: Merru me burra! Vërtetoje se shqiptari merret me burra.

Meritoni: Pas kësaj do të dal me ty, të betohem.

Romeo: Je i dobët.

Heidi: Do të ta jap një herë tjetër.

Egla: Ajo është super e fortë para teje, por s’është budallaqe siç je ti.

Romeo: Nëse kjo të jep dorën, unë bëj thirrje, nëse kjo del nga shtëpia, dal edhe unë.

Ndëra Meritoni edhe ngrit zërin duke insistuar, Egla vazhdon të shprehet se Heidi është shumë e fortë dhe jo budallaqe. /Telegrafi/ 

Në trend Magazina

Më shumë
Pas ndarjes nga Xhensila, Bes Kallaku në një lidhje të re dashurie me ish-konkurrenten e “Përputhen”?

Pas ndarjes nga Xhensila, Bes Kallaku në një lidhje të re dashurie me ish-konkurrenten e “Përputhen”?

Magazina
Kaluan natën së bashku - Ilnisa Agolli ndan një moment nga shtrati me Meritonin

Kaluan natën së bashku - Ilnisa Agolli ndan një moment nga shtrati me Meritonin

Magazina
Teuta Krasniqi flet për ankthin dhe depresionin që përjetoi pas ndarjes nga Blero

Teuta Krasniqi flet për ankthin dhe depresionin që përjetoi pas ndarjes nga Blero

Magazina
Romeo Veshaj injoroi çekun e 10 mijë eurove si finalist, teksa vazhdoi të fliste me banorët pas eliminimit

Romeo Veshaj injoroi çekun e 10 mijë eurove si finalist, teksa vazhdoi të fliste me banorët pas eliminimit

Magazina
Romeo Veshaj reagon pas eliminimit nga Big Brother: U jam mirënjohës të gjithëve, ju dua shumë

Romeo Veshaj reagon pas eliminimit nga Big Brother: U jam mirënjohës të gjithëve, ju dua shumë

Magazina

"M'i bëj pak llogaritë kur u bë tremuajshe" - Sara Gjordeni përballet me kritika të ashpra për shtatzëninë e saj

Magazina
Kalo në kategori