Cristiano Ronaldo e ka dërguar familjen e tij për pushime në Greqi, pasi nuk mori ftesë nga Sergio Ramos për të qenë i pranishëm në dasmën e tij.

Dy futbollistët kanë luajtur bashkë për nëntë vite te Real Madridi, ndërsa mbrojtësi spanjoll nuk e ftoi në martesën e tij më prezantuesen televizive, Pilar Rubio.

Pilar Rubio dhe Sergio Ramos (Foto: Aitor Alcalde/Getty Images/Guliver)

Dhe derisa shumë prej miqve të tij dhe ish-bashkëlojtarëve ishin prezentë në dasmën e Ramosit në Sevilla, 34-vjeçari vendosi të niset për pushime.

View this post on Instagram

🧡

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on Jun 14, 2019 at 10:30am PDT

Të gjithë të veshur për të lënë përshtypje në dasmën e Sergio Ramos, ku nuk u ftua Cristiano Ronaldo Të gjithë të veshur për të lënë përshtypje në dasmën e Sergio Ramos, ku nuk u ftua Cristiano Ronaldo

Ronaldo së bashku me partneren Georgina Rodriguez dhe katër fëmijët e tij u nisën për pushime me aeroplanin e tyre privat nga Madridi.

Reklama
Reklama

View this post on Instagram

💖✈️ ¡Buen día con amor!

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on Jun 12, 2019 at 3:29am PDT

E dashura e futbollistit i ka mbajtur të informuar fansat e saj përmes imazheve të publikuara në Instagram. /Telegrafi/