LAJMI I FUNDIT:

Mënyra më e lehtë për ta pastruar lavamanin me dy përbërës

Mënyra më e lehtë për ta pastruar lavamanin me dy përbërës
(Foto: Fantastic Services)

Kur bëhet fjalë për pastrimin e shtëpisë, lavamani i kuzhinës duhet të pastrohet çdo ditë, ndërsa shpesh nuk është e lehtë t’i hiqni njollat ​​e forta nga mbetjet e ushqimit.

Reklama

Megjithatë, pastrimi i lavamanit nuk duhet të jetë problem, veçanërisht nëse dini se cilat produkte duhet të përdorni.

Një femër e ka ndarë trukun për mënyrën më të lehtë për të pastruar një lavaman dhe asaj i duhen vetëm dy produkte – sodë buke dhe detergjent për larjen e enëve.

Dy përbërësit e thjeshtë që mbajnë lavamanin tuaj me erë të freskët
Lexo po ashtu Dy përbërësit e thjeshtë që mbajnë lavamanin tuaj me erë të freskët

Në videon e postuar në internet, ajo tregon se si e pastron lavamanin duke përdorur këta dy përbërës. Gjithçka që bën është, së pari të mbulojë lavamanin me sodë buke dhe më pas ta spërkatë me detergjent për larjen e enëve.

Më pas e pastron mirë përzierjen me një furçe të zakonshme kuzhine dhe më pas e shpërlan të gjithën me ujë të ngrohtë. Dhe kjo është e gjitha – lavamani është i pastër dhe me shkëlqim, si i ri. /Telegrafi/


@neat.caroline

How to clean everything in your kitchen #fyp #kitchencleaning #howtoclean #cleantok #cleaningtips #cleaningtiktok #learnontiktok #nontoxicliving #sustainableliving #greencleaningtips #hometips #zerowasteliving #bakingsoda #ecofriendlyproducts

♬ original sound – Neat Caroline

Në trend Stil

Më shumë
Në fillim janë të këndshëm dhe të ëmbël, por më vonë tregojnë 'fytyrën e vërtetë' -  kujdes nga meshkujt e lindur në këto katër shenja

Në fillim janë të këndshëm dhe të ëmbël, por më vonë tregojnë 'fytyrën e vërtetë' - kujdes nga meshkujt e lindur në këto katër shenja

Astrologji
Tri shenjat që tregojnë se partneri/ja është një tradhtar serialë

Tri shenjat që tregojnë se partneri/ja është një tradhtar serialë

Lifestyle
Nëse doni ta dini a do t’ju tradhtojë gruaja, shikojani gjoksin

Nëse doni ta dini a do t’ju tradhtojë gruaja, shikojani gjoksin

Lifestyle
Ja ku ndodhet shtëpia më e shtrenjtë në botë! Ka jetuar në të mbreti, e vjetër 190 vjet, kurse tani pronar është një ukrainas me ndikim

Ja ku ndodhet shtëpia më e shtrenjtë në botë! Ka jetuar në të mbreti, e vjetër 190 vjet, kurse tani pronar është një ukrainas me ndikim

Shtëpi të bukura
Ajo që shihni për herë të parë në një foto mund të zbulojë aspekte të fshehura të personalitetit tuaj

Ajo që shihni për herë të parë në një foto mund të zbulojë aspekte të fshehura të personalitetit tuaj

Lifestyle
Pija që mund t’ju ndihmojë t’i shkrini depozitat e yndyrës

Pija që mund t’ju ndihmojë t’i shkrini depozitat e yndyrës

Stil
Kalo në kategori