LAJMI I FUNDIT:

Melinda tregon dukjen e saj natyrale duke pozuar pa makijazh

Melinda tregon dukjen e saj natyrale duke pozuar pa makijazh

Melinda Ademi është njëra nga këngëtaret që po pëlqehet mjaft shumë për prurjet muzikore që ka sjellë për fansat e saj.

“Çifteli”, është projekti më i fundit i lansuar nga ajo gjatë muajit mars që u mirëprit nga publiku dhe tanimë numëron afro tetë milionë shikime në YouTube.


Të gjitha lajmet nga Melinda Ademi
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Melinda Ademi

Mirëpo, reperja shqiptare nuk heziton që edhe në rrjetet sociale të publikojë imazhe dhe video të njëpasnjëshme, për të cilat merr komente të llojllojshme.

Në imazhet e fundit që ka ndarë me ndjekësit në llogarinë e saj, Instagram, vjen tërheqëse teksa tregon dukjen e saj natyrale.

“Melinda natyrale”, ka shkruar reperja në përshkrimin e fotografive të postuara.

View this post on Instagram

naturally Melinda ™️

A post shared by MELINDA (@melindaademi) on May 7, 2019 at 8:19am PDT

Theksojmë se, ditë më parë Melinda bëri bujë në media pasi kërkoi ndjesë publike ndaj rep-artistes Tayna. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Monika Salihu: Mbrëmjen që jam eliminuar, nuk erdhi askush nga familjarët të më merrte

Monika Salihu: Mbrëmjen që jam eliminuar, nuk erdhi askush nga familjarët të më merrte

Magazina
Linda Halimi befason me deklarata të tjera: Lumbardhi i ka shkruar vëllait tim, i ka kërkuar që unë të mos e ngacmoj në BBVK

Linda Halimi befason me deklarata të tjera: Lumbardhi i ka shkruar vëllait tim, i ka kërkuar që unë të mos e ngacmoj në BBVK

Magazina
E mbuluar dhe me kurorën e

E mbuluar dhe me kurorën e "miss"-it, publikohen të tjera fotografi të Kaderit nga e kaluara ku dukej shumë më ndryshe

Magazina
Sherr në Big Brother VIP Kosova 2? Alaudin Hamiti del me një sqarim

Sherr në Big Brother VIP Kosova 2? Alaudin Hamiti del me një sqarim

Magazina
Mostransparencë me publikun - Santiana merr mesazh nga i dashuri në dhomën e rrëfimit?

Mostransparencë me publikun - Santiana merr mesazh nga i dashuri në dhomën e rrëfimit?

Magazina
“Shko bërtiti gruas tënde se po flet palidhje”, degradon debati mes Bucit dhe Adrit në BBVK

“Shko bërtiti gruas tënde se po flet palidhje”, degradon debati mes Bucit dhe Adrit në BBVK

Magazina
Kalo në kategori