LAJMI I FUNDIT:

Megjithëse Kroacia nuk pati fat, Ivana Knoll ishte aty për t’iu dhënë zemër kroatëve në ndeshjen kundër Spanjës

Megjithëse Kroacia nuk pati fat, Ivana Knoll ishte aty për t’iu dhënë zemër kroatëve në ndeshjen kundër Spanjës

Tifozja atraktive Ivana Knoll, e njohur për stilin e saj unik dhe provokativ, bëri një paraqitje spektakolare në Stadiumin Olimpik të Berlinit, duke mbajtur të gjallë frymën patriotike ndërsa vendi i saj përballej me Spanjën në një ndeshje të fortë futbolli në Euro 2024.

Me guximin e një ylli të modës dhe dashurinë për kombin e saj, Ivana u shfaq në tribunat e mbushura të stadiumit në një veshje që shkëlqente me kuadratet karakteristike të flamurit kroat, duke mbjellë një ndjenjë dinjiteti kombëtar midis tifozëve të zhgënjyer.

Ndonëse Kroacia u mund me një rezultat të rëndë 3-0 nga Spanja, Ivana zgjodhi të mos i linte humbjet të errësonte ditën e saj.


Foto: Ivana Knoll/Instagram

E veshur me të kuqen dhe të bardhën, tifozja atraktive kroate u bë njolla e ndritshme në skenën e stadiumit, duke tërhequr vëmendjen e të gjithëve dhe veçanërisht të fotografëve që ishin të etur për të kapur çdo moment të saj.

Ajo pozoi me një buzëqeshje të ngrohtë përpara objektivave dhe u kujdes të shpërndajë këtë lumturi me tifozët e shumtë, duke u ndalur për të ndarë me ta një foto dhe një bisedë të shkurtër.

Foto: Ivana Knoll/Instagram

Ky akt frymëzimi nga Ivana Knoll nuk është i veçantë vetëm për këtë ndeshje; ajo ka një histori të gjatë pjesëmarrjesh në evente sportive, gjithmonë duke u shfaqur në mbështetje të ekipit kombëtar të Kroacisë.

Foto: Ivana Knoll/Instagram

Ivana është shndërruar në një ikonë në botën e futbollit, jo vetëm për shkak të aspektit të saj fizik, por edhe për shpirtin e saj patriotik dhe pasionin që ajo ndan me tifozët e futbollit. /Telegrafi/

Foto: Ivana Knoll/Instagram

Në trend Magazina

Më shumë
“Standarde joreale të trupit” – Kylie Jenner kritikohet për dukjen në fotografitë e publikuara

“Standarde joreale të trupit” – Kylie Jenner kritikohet për dukjen në fotografitë e publikuara

Magazina
“A është ai shqiptar”, Rita Ora habit me deklaratën: Vin Diesel më ka treguar për ilirët

“A është ai shqiptar”, Rita Ora habit me deklaratën: Vin Diesel më ka treguar për ilirët

Magazina

"Sepse Bana's të ban mirë", Arbana Osmani sjell sipërmarrjen e saj në Prishtinë: Radhën e ka rikthimi në ekran

Butrint Avdyli
Nelly Furtado rikthehet në skenë teksa pozon ‘topless’, në kopertinën për albumin e ardhshëm “7”

Nelly Furtado rikthehet në skenë teksa pozon ‘topless’, në kopertinën për albumin e ardhshëm “7”

Magazina
U kritikua se u martua me tuta, Portieri i Real Madridit Andriy Lunin, tregon pse bëri një gjë të tillë

U kritikua se u martua me tuta, Portieri i Real Madridit Andriy Lunin, tregon pse bëri një gjë të tillë

Magazina
Robert Berisha ankohet për çmimet e larta në jug të Shqipërisë: E dhashë makinën për të paguar shezlonet

Robert Berisha ankohet për çmimet e larta në jug të Shqipërisë: E dhashë makinën për të paguar shezlonet

Magazina
Kalo në kategori