LAJMI I FUNDIT:

Megan Fox heq unazën e fejesës pas ‘ndarjes’ nga Machine Gun Kelly

Megan Fox heq unazën e fejesës pas ‘ndarjes’ nga Machine Gun Kelly

Sipas raportimeve të shumta, Megan Fox dhe Machine Gun Kelly, hynë në “një luftë të madhe” gjatë fundjavës së “Super Bowl”, ku madje ndezën thashethemet edhe për ndarje.

“Ata nuk e kanë anuluar zyrtarisht fejesën, por Megan hoqi unazën e saj”, tha një burim për People.


“Ata kanë pasur probleme në të kaluarën, por gjërat duken mjaft serioze këtë herë”.

Megan Fox dhe Machine Gun Kelly

Burimi shtoi se Fox, 36 vjeçe, është “shumë i mërzitur” dhe nuk do të flasë me Kelly, 32 vjeç, pas debatit të tyre.

Ndërkohë, Us Weekly raportoi se aktorja “duhej të shkonte” në performancën e rokerit në një festë të “Sports Illustrated” të shtunën, por “anuloi planet e saj dhe u largua” nga Arizona në vazhdën e grindjes së tyre.

Megan Fox mbyll llogarinë në Instagram mes thashethemeve për ndarjen nga Machine Gun Kelly
Lexo po ashtu Megan Fox mbyll llogarinë në Instagram mes thashethemeve për ndarjen nga Machine Gun Kelly

Një burim tjetër konfirmon për Page Six se Fox nuk ishte në vend kur MGK doli në skenë. Ajo ka anashkaluar edhe tapetin e kuq të eventit.

Megan Fox

Fox la të kuptohet për telashe me Kellyn pasi hoqi artistin edhe nga lista e ndjekësve në Instagram.

Çifti ndërkohë janë në lidhje që nga viti 2020.

I njëjti i propozoi aktores së famshme amerikane në janar të vitit që lamë pas. /Telegrafi/

Megan Fox dhe Machine Gun Kelly

Në trend Magazina

Më shumë
Meritoni eskalon gjatë debatit, shan me familje banorët në Big Brother VIP Albania

Meritoni eskalon gjatë debatit, shan me familje banorët në Big Brother VIP Albania

Magazina
Nuk fshihen më, ish-konkurrentët e Big Brother VIP Albania konfirmojnë romancën?

Nuk fshihen më, ish-konkurrentët e Big Brother VIP Albania konfirmojnë romancën?

Magazina

"Është martuar me një shtetas italian për letra", vëllai i Egla Cenos tregon se si qëndron e vërteta e martesës së saj fiktive

Magazina
Fotot e papërpunuara të Jennifer Lopez, një pjesë e trupit të saj duket dukshëm ndryshe

Fotot e papërpunuara të Jennifer Lopez, një pjesë e trupit të saj duket dukshëm ndryshe

Magazina
Edona Llalloshi publikon këndën

Edona Llalloshi publikon këndën "Deri kur...", dedikuar grave të vrara nga burrat

Magazina
Labinot Tahiri u çon ushqime shtetasve kosovarë të bllokuar në kufirin Serbi-Kroaci

Labinot Tahiri u çon ushqime shtetasve kosovarë të bllokuar në kufirin Serbi-Kroaci

Magazina
Kalo në kategori