LAJMI I FUNDIT:

Megan Fox zyrtarizon lidhjen me Machine Gun Kelly

Megan Fox zyrtarizon lidhjen me Machine Gun Kelly
Megan Fox dhe Machine Gun Kelly (Foto: DailyMail)

Aktorja e njohur Megan Fox ka qenë aktuale në media rozë, për shkak të ndarjes së saj me bashkëshortin, Brian Austrin Green.

Reklama

Ditë më parë ajo është shfaqur së bashku me rep-artistin Machine Gun Kelly, për të cilët kanë lindur dyshime se mund të kishin filluar një lidhje dashurie, shkruan Mirror.

Kjo vjen, pasi flitej se Megan dhe Brian po jetojnë të ndarë, pas 10 vite të martuar.

Brian fillimisht kishte insistuar se aktorja mban shoqëri me Kelly, duke mohur në këtë mënyrë se ajo është duke e tradhtuar.

Vetëm disa javë më pas, ajo është parë me reperin në një mbrëmje në Los Angeles, duke i shtuar kështu takimet me të.

Megan Fox dhe Brian Austin Green (Foto: Jonathan Leibson/Getty Images for Ferrari North America/Guliver)

Në imazhet e ndara dyshja janë parë duke mbajtur duart së bashku, teksa shkëmbenin puthje edhe në makinë. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Magazina
Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Magazina
Pas mbarimit të Big Brother VIP Albania 2, Arbana Osmani shijon pushimet në Santorini

Pas mbarimit të Big Brother VIP Albania 2, Arbana Osmani shijon pushimet në Santorini

Magazina
Kush është Camille Etienne - gruaja me të cilën dyshohet se Benjamin Millepied e tradhtoi aktoren Natalie Portman

Kush është Camille Etienne - gruaja me të cilën dyshohet se Benjamin Millepied e tradhtoi aktoren Natalie Portman

Magazina
Kim Kardashian vë në pah fizikun atraktiv në pozat e reja

Kim Kardashian vë në pah fizikun atraktiv në pozat e reja

Magazina
Xhensila Myrtezaj paralajmëron këngën e re, ndan imazhe tërheqëse nga xhirimet e klipit

Xhensila Myrtezaj paralajmëron këngën e re, ndan imazhe tërheqëse nga xhirimet e klipit

Magazina
Kalo në kategori