Aktorja e njohur Megan Fox ka qenë aktuale në media rozë, për shkak të ndarjes së saj me bashkëshortin, Brian Austrin Green.

Ditë më parë ajo është shfaqur së bashku me rep-artistin Machine Gun Kelly, për të cilët kanë lindur dyshime se mund të kishin filluar një lidhje dashurie, shkruan Mirror.

Kjo vjen, pasi flitej se Megan dhe Brian po jetojnë të ndarë, pas 10 vite të martuar.

Brian fillimisht kishte insistuar se aktorja mban shoqëri me Kelly, duke mohur në këtë mënyrë se ajo është duke e tradhtuar.

Vetëm disa javë më pas, ajo është parë me reperin në një mbrëmje në Los Angeles, duke i shtuar kështu takimet me të.

Megan Fox dhe Brian Austin Green (Foto: Jonathan Leibson/Getty Images for Ferrari North America/Guliver)

Në imazhet e ndara dyshja janë parë duke mbajtur duart së bashku, teksa shkëmbenin puthje edhe në makinë. /Telegrafi/