LAJMI I FUNDIT:

Megan Fox anulon shkurorëzimin me Brian Austin Green

Megan Fox anulon shkurorëzimin me Brian Austin Green
Megan Fox dhe Brian Austin Green (Foto: Jonathan Leibson/Getty Images for Ferrari North America/Guliver)

Megan Fox dhe bashkëshorti i saj, Brian Austin Green, me të cilin është e martuar qe nëntë vite, nuk do të shkurorëzohen.

Reklama

Aktorja dhe manekinia e bukur, e cila u martua me yllin hollivudian në vitin 2010, në javën e kaluar e ka tërhequr kërkesën për shkurorëzim në një gjykatë në Los Angeles.

Të gjitha lajmet nga Megan Fox
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Megan Fox

Çifti ka pasur një lidhje të luhatshme që nga koha kur u dashuruan gjatë xhirimeve të serialit “Hope and Faith”.

Megan Fox dhe Brian Austin Green (Foto: Jonathan Leibson/Getty Images for Ferrari North America/Guliver)

Pas zënkave të vazhdueshme, ata u ndanë në vitin 2015, mirëpo një vit më pas u pajtuan dhe u bënë prindër edhe të një djali (ata kanë edhe dy djem më të mëdhenj).

“Martesa është e vështirë. Mendoj se kërkon angazhim nga secili… Kemi tre fëmijë dhe kemi lidhje t shkëlqyer”, kishte thënë për People asokohe Green, i cili ka edhe një fëmijë tjetër nga lidhja me Vanessa Marcil. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
“Rri ekstrem zhveshur, çfarë shembulli je për vajzën” - Sara Hoxha me përgjigje epike për ndjekësen

“Rri ekstrem zhveshur, çfarë shembulli je për vajzën” - Sara Hoxha me përgjigje epike për ndjekësen

Magazina
Monika Salihu, Gani Gërmia e Linda Halimi - banorë të edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova?

Monika Salihu, Gani Gërmia e Linda Halimi - banorë të edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova?

Magazina
Albano Bogdo reagon pas fyerjeve që ia bëri Beatrix Ramosajt në emision

Albano Bogdo reagon pas fyerjeve që ia bëri Beatrix Ramosajt në emision

Magazina
I dyshuari për vrasjen e Tupac Shakur del në gjykatë

I dyshuari për vrasjen e Tupac Shakur del në gjykatë

Magazina
Gati 20 vite pas skandalit me David Beckham - Rebecca Loos po jeton larg vëmendjes, e martuar me një doktor në Norvegji dhe nënë e dy fëmijëve

Gati 20 vite pas skandalit me David Beckham - Rebecca Loos po jeton larg vëmendjes, e martuar me një doktor në Norvegji dhe nënë e dy fëmijëve

Magazina
Dyshimet për

Dyshimet për "ndarje" nga bashkëshorti, flet Blerina Kllokoqi Rugova: Po të ndodhte diçka mes nesh, e gjithë Kosova do e merrte vesh

Magazina
Kalo në kategori