LAJMI I FUNDIT:

Megan e mbështet djalin në zgjedhjet e tij: Ai vesh fustane dhe do t’i veshë sa të dëshirojë

Megan e mbështet djalin në zgjedhjet e tij: Ai vesh fustane dhe do t’i veshë sa të dëshirojë
Megan Fox (Foto: Rich Polk/Getty Images for IMDb/Guliver)

Megan Fox është nënë e tre djemve me bashkëshortin Brian Austin Green, ndërsa djali i tyre i madh, Noah, ka vendosur të ndjekë modën duke veshur fustane.

Reklama

Aktorja e famshme ka thënë se ky veprim i djalit të saj nuk i pengon, për më shumë, ajo i ka ofruar mbështetje të madhe.

Të gjitha lajmet nga Megan Fox
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Megan Fox

Gjatë një interviste për The Talk, Fox ka folur për djalin e saj dhe për faktin se është dashuruar në modën.

View this post on Instagram

Happy Halloween🎃

A post shared by Megan Fox (@meganfox) on Nov 1, 2018 at 10:54am PDT

Ajo ka thënë se kur shkon në shkollë, Noah vesh çfarë të dëshirojë dhe shpesh zgjedh të shkojë me fustan. Përkundër reagimeve të ndryshme nga bashkëmoshatarët, ai nuk heq dorë nga zgjedhjet e tij në veshje.

“Shpesh vishet vet, i pëlqejnë fustanet. e dërgojmë në një shkollë shumë liberale, por edhe atje ka raste kur e gjykojnë. Fëmijët tjerë e kritikojnë dhe i thonë se djemtë nuk veshin fustane dhe ngjyrën rozë”.

“Megjithatë, përpiqemi t’ia forcojmë vetëbesimin dhe e inkurajojmë që mund të veshë çfarë të dojë, pavarësisht reagimit të rrethit”, ka thënë Megan. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Letra publike e Feros për Arbenita Ismajlin, i kërkon falje dhe rikthim

Letra publike e Feros për Arbenita Ismajlin, i kërkon falje dhe rikthim

Magazina
Blero feston njëvjetorin e lidhjes me të dashurën e re

Blero feston njëvjetorin e lidhjes me të dashurën e re

Magazina
Bebe Rexha tregon gjoksin e saj atraktiv në një video promovuese të këngës së saj të re

Bebe Rexha tregon gjoksin e saj atraktiv në një video promovuese të këngës së saj të re

Magazina
I këndonte

I këndonte "Amerikës" në këngën e saj hit - rikthimi i Lorit me baladat e dikurshme: Jam me fat që këngët e mia janë jetëgjatë

Butrint Avdyli
Këto fotografi dëshmojnë se Monica Bellucci ka qenë dhe mbetet femra më e bukur e të gjitha kohërave

Këto fotografi dëshmojnë se Monica Bellucci ka qenë dhe mbetet femra më e bukur e të gjitha kohërave

Magazina
Fifi dhe Ermal Fejzullahu sjellin këngën e re

Fifi dhe Ermal Fejzullahu sjellin këngën e re "Trëndafil Blu"

Magazina
Kalo në kategori