LAJMI I FUNDIT:

“Mean Girls” kthehet në formë të një mjuzikli të adaptuar

“Mean Girls” kthehet në formë të një mjuzikli të adaptuar

Filmi “Mean Girls” ua kishte fituar zemrat shikuesve para 16 vitesh, ndërsa tash po rikthehet në ekran në formë të mjuziklit.

Reklama

Ngjarja përcjell Cady Heron, tinejxherja, e cila gjatë gjithë jetës është shkolluar në shtëpinë e saj në Afrikë.

Pasi zhvendoset në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, për herë të parë regjistrohet në një shkollë të zakonshme qyteti.

Atje takohet me lloj-lloj njerëzish, ndërsa duke i njohur ata zbulon gjëra të reja për veten dhe e gjen vendin e saj në shoqëri.

Paramount Pictures qëndron prapa këtij filmi, ndërsa muzikën e kanë shkruar Jeff Richmond dhe Neil Benjamin. Producentë të filmit janë Lorne Michaels e Tina Fey. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Olta Gixhari shfaqet tërë shkëlqim në paraqitjen nga bregdeti

Olta Gixhari shfaqet tërë shkëlqim në paraqitjen nga bregdeti

Magazina
Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall

Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall "Mis Central London"

Magazina
Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Magazina
Don Xhoni publikon këngën e re

Don Xhoni publikon këngën e re "Ike", pjesë e klipit ish e dashura e tij ruse

Magazina
Oriola Marashi shfaqet provokuese gjatë realizimit të kampanjës së re për

Oriola Marashi shfaqet provokuese gjatë realizimit të kampanjës së re për "Guess"

Magazina
Dafina Zeqiri duket e mrekullueshme në imazhet e reja

Dafina Zeqiri duket e mrekullueshme në imazhet e reja

Magazina
Kalo në kategori