LAJMI I FUNDIT:

McGregor nuk e kishte problem t’u thoshte Poirierit dhe gruas së tij se do t’i vriste kur ata të ishin në gjumë

McGregor nuk e kishte problem t’u thoshte Poirierit dhe gruas së tij se do t’i vriste kur ata të ishin në gjumë

Conor McGregor u duk se kërcënoi të vriste Dustin Poirier dhe gruan e tij Jolie “në gjumë” në pamjet tronditëse pas ngjarjes kryesore të UFC 264.

Reklama

Amerikani fitoi trilogjinë pasi irlandezi pësoi një thyerje të tibisë në fund të raundit të parë dhe gjyqtari Herb Dean u detyrua të ndalonte luftën.

Mashtrimi i hapur i McGregor ndaj Dustin Poirier që nuk u kap nga syri i kamerës derisa trilogjia ishte duke u zhvilluar
Lexo po ashtu Mashtrimi i hapur i McGregor ndaj Dustin Poirier që nuk u kap nga syri i kamerës derisa trilogjia ishte duke u zhvilluar

McGregor u largua me barelë dhe që atëherë iu nënshtrua një operacioni në këmbën e tij.

Por, ndërsa u ul në dysheme në Oktagon, irlandezi u zemërua dhe bëri disa kërcënime tronditëse për kundërshtarin e tij.

Gruaja e Dustin Poirier nuk ngurroi t’ia tregonte gishtin e mesit McGregorit që po qëndronte i shtrirë në dysheme
Lexo po ashtu Gruaja e Dustin Poirier nuk ngurroi t’ia tregonte gishtin e mesit McGregorit që po qëndronte i shtrirë në dysheme

“Në gjumin tuaj do ta merrni, në gjumin tuaj do të jeni të vdekur, ju dhe zonja juaj, nuk ka mbaruar”, mund të dëgjohet duke thënë McGregor.

Ai gjithashtu drejtoi veprime në formë arme se do ta qëllojë në kokë Poirierin. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Huliganët nga Greqia dhe Mali i Zi vajtojnë vdekjen e serbëve në Banjskë, mesazhe politike kundër Kosovës

Huliganët nga Greqia dhe Mali i Zi vajtojnë vdekjen e serbëve në Banjskë, mesazhe politike kundër Kosovës

Ligat tjera
Tashmë ka një fajtor për katrahurën te Chelsea dhe ai nuk është Pochettino

Tashmë ka një fajtor për katrahurën te Chelsea dhe ai nuk është Pochettino

Premier League
Girona befasia e sezonit në La Liga, lider duke lënë mbrapa emra të mëdhenj

Girona befasia e sezonit në La Liga, lider duke lënë mbrapa emra të mëdhenj

La Liga
Nedim Bajrami shënon gol të bukur kundër Interit

Nedim Bajrami shënon gol të bukur kundër Interit

Serie A
Romano flet për lajmin që i ndryshoi jetën: Vetëm Salihamidzic, Kahn dhe unë e dinim këtë

Romano flet për lajmin që i ndryshoi jetën: Vetëm Salihamidzic, Kahn dhe unë e dinim këtë

Bundesliga
Dy formacionet e mundshme të Real Madridit nëse trajner emërohet Xabi Alonso

Dy formacionet e mundshme të Real Madridit nëse trajner emërohet Xabi Alonso

La Liga
Kalo në kategori