Bashkëshortja e Dustin Poirier nuk hezitoi t’i tregonte gishtin e mesit Conor McGregorit që po qëndronte i shtrirë në dysheme shkaku i lëndimit të pësuar.

Në UFC 264, irlandezi pësoi humbje nga amerikani, pasi nuk mund të vazhdonte më takimin, shkaku që pësoi lëndim në kyçin e këmbës.

Derisa McGregor e filloi me fyerje ndaj saj, kjo e fundit nuk ngurroi t’i afrohej dhe t’i tregonte gishtin e mesit, gjersa po qëndronte i shtrirë në dysheme.

Publikohen shumat që i ftuan 24 luftëtarët në UFC 264 - McGregor pësoi disfatë, por ishte më i paguari Publikohen shumat që i ftuan 24 luftëtarët në UFC 264 - McGregor pësoi disfatë, por ishte më i paguari

“Gruaja juaj është në mesazhet e mia. Hej bebe, më godit përsëri. Unë do të bisedoj me ty më vonë, do të jem në festën tënde, festën e natës Wynn”, kishte thënë irlandezi.

Nga këto fjalë edhe pasoi gishti i mesit nga bashkëshortja e Poirier, që më pas u largua duke qeshur me ironi në drejtim të McGregorit. /Telegrafi/