Rep-artisti Mc Kresha së bashku me bashkëshorten tij, Erzina Shehu, kanë qenë në pritje të fëmijës së tyre të parë.

Ndonëse nuk kanë ndarë imazhe gjatë kësaj kohe, lindja e fëmijës së tyre është bërë e ditur përmes babait të Erzinës.

Babai i saj, Ximi Shehu përmes një postimi në rrjetin social Facebook ka uruar çiftin, teksa ka zbuluar edhe emrin e fëmijës.

“Mirëserdhe në jetë Iza. Jeta jote qoftë e uruar nga Zoti, vetëm me të mira, por edhe stuhitë e jetës kurrë mos të lakofshin”, ka shkruar ai.

Zbulohet emri i veçantë me të cilin MC Kresha dhe Erzina kanë vendosur ta pagëzojnë vajzën? Zbulohet emri i veçantë me të cilin MC Kresha dhe Erzina kanë vendosur ta pagëzojnë vajzën?

Iza mban emrin vajza e reperit të njohur shqiptar, e cila ka lindur ditën e djeshme (e diel).

View this post on Instagram

on my Wu-tang – protect ya neck! 🌶

A post shared by MC Kresha (@tavnikcity) on Apr 29, 2020 at 5:35am PDT

Kreshnik Fazliu dhe Erzina Shehu kanë kurorëzuar dashurinë e tyre vitin e kaluar, me një aheng larg medieve. /Telegrafi/