LAJMI I FUNDIT:

Mbappe zbulon formacionin e ëndrrave – Beson tek yjet e Real Madridit dhe Barcelonës (Foto)

Mbappe zbulon formacionin e ëndrrave – Beson tek yjet e Real Madridit dhe Barcelonës (Foto)
MANCHESTER, ENGLAND - FEBRUARY 21: AS Monaco striker Kylian Mbappe in action during the UEFA Champions League Round of 16 first leg match between Manchester City FC and AS Monaco at Etihad Stadium on February 21, 2017 in Manchester, United Kingdom. (Photo by Stu Forster/Getty Images)

Njëri prej yjeve më të përfolur këtë sezon është sulmuesi i Monacos, Kylian Mbappe.

Reklama

I riu ka zbuluar formacionin e ëndrrave, ndërsa lojtarët kryesor vijnë nga Real Madridi.

Mappe ka renditur në formacionin Zinedine Zidanen, Ronaldo Nazario dhe Roberto Carlos.

Nuk mungojnë as emrat e Ronaldinhos dhe Paolo Maldinin.

Portieri i preferuar i Mappes është legjenda e Juventusi, Gianluigi Buffon. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Ish-mesfushori i Chelseat zbulon se tani është i pastrehë në moshën 32-vjeçare pas një diagnostikimi të gabuar të gjurit dhe karrierës së prishur nga alkooli

Ish-mesfushori i Chelseat zbulon se tani është i pastrehë në moshën 32-vjeçare pas një diagnostikimi të gabuar të gjurit dhe karrierës së prishur nga alkooli

Premier League
Real Madridi e ka gjetur zëvendësuesin e Benzemas ndërsa punojnë në marrëveshjen sensacionale

Real Madridi e ka gjetur zëvendësuesin e Benzemas ndërsa punojnë në marrëveshjen sensacionale

La Liga
Zyrtare: Leicester City liron shtatë lojtarë

Zyrtare: Leicester City liron shtatë lojtarë

Premier League
Lionel Messi bën një kërkesë speciale për Arabinë Saudite mes vendimit për të ardhmen

Lionel Messi bën një kërkesë speciale për Arabinë Saudite mes vendimit për të ardhmen

Ndërkombëtare
Pesë lojtarë e duan largimin e menjëhershëm nga Chelsea

Pesë lojtarë e duan largimin e menjëhershëm nga Chelsea

Premier League
Zyrtare: Chelsea kompleton transferimin e talentit që u kërkua nga gjigantët evropianë

Zyrtare: Chelsea kompleton transferimin e talentit që u kërkua nga gjigantët evropianë

Premier League
Kalo në kategori