LAJMI I FUNDIT:

Cafu

50 Artikuj

Edon Zhegrova zgjedh formacionin më të mirë në histori: Sulmin ua beson Messit, Ronaldos dhe Ronaldinhos

Edon Zhegrova zgjedh formacionin më të mirë në histori: Sulmin ua beson Messit, Ronaldos dhe Ronaldinhos

Ligue 1
Ronaldinho ribashkohet me miqtë e vjetër, kalon ditën duke brohoritur për Messin në fitoren ndaj Kroacisë

Ronaldinho ribashkohet me miqtë e vjetër, kalon ditën duke brohoritur për Messin në fitoren ndaj Kroacisë

Përfaqësueset
Cafu kritikon Southgaten: Nuk e kuptoj pse Alexander-Arnold nuk luan si startues

Cafu kritikon Southgaten: Nuk e kuptoj pse Alexander-Arnold nuk luan si startues

Përfaqësueset
Samuel Eto’o, Tim Cahill dhe Cafu me parashikime të çmendura për Kupën e Botës: Katari e eliminon Anglinë

Samuel Eto’o, Tim Cahill dhe Cafu me parashikime të çmendura për Kupën e Botës: Katari e eliminon Anglinë

Ndërkombëtare
Kush ka më shumë paraqitje në histori të Kupës së Botës

Kush ka më shumë paraqitje në histori të Kupës së Botës

Përfaqësueset
Mbappe zgjedh formacionin më të mirë të të gjitha kohërave, pa ndonjë befasi të theksuar

Mbappe zgjedh formacionin më të mirë të të gjitha kohërave, pa ndonjë befasi të theksuar

Shkumbin Pireva
Një formacion me ish-bashkëlojtarët dhe një tjetër me kundërshtarët më të mirë – Owen zgjodhi dy 11-she të mbushur me yje

Një formacion me ish-bashkëlojtarët dhe një tjetër me kundërshtarët më të mirë – Owen zgjodhi dy 11-she të mbushur me yje

Ndërkombëtare
Ndeshja bamirëse e mbushur me yje mes ekipit të Ronaldinhos dhe atij të Roberto Carlos ishte një spektakël në vete

Ndeshja bamirëse e mbushur me yje mes ekipit të Ronaldinhos dhe atij të Roberto Carlos ishte një spektakël në vete

Shkumbin Pireva
Roberto Carlos zgjedh formacionin e pabesueshëm të të gjitha kohërave të Ligës së Kampionëve

Roberto Carlos zgjedh formacionin e pabesueshëm të të gjitha kohërave të Ligës së Kampionëve

Shkumbin Pireva
Cafu tregon çfarë i mungon Milanit në garën për titull

Cafu tregon çfarë i mungon Milanit në garën për titull

Serie A
Mbrojtësit anësor të Liverpoolit krahasohen me legjendat e Brazilit, Carlos dhe Cafu

Mbrojtësit anësor të Liverpoolit krahasohen me legjendat e Brazilit, Carlos dhe Cafu

Premier League
Cafu: Milani është favorit në garën për titull në Serie A

Cafu: Milani është favorit në garën për titull në Serie A

Serie A
Cafu: Neymar është teknikisht më i mirë se Messi dhe Ronaldo

Cafu: Neymar është teknikisht më i mirë se Messi dhe Ronaldo

Ndërkombëtare
Tetë transferimet e lira më të qëlluara në histori të futbollit, nga Lewandowski te Pogba e ikona e Cityt – Aguero

Tetë transferimet e lira më të qëlluara në histori të futbollit, nga Lewandowski te Pogba e ikona e Cityt – Aguero

Ndërkombëtare
Ronaldo votohet si futbollisti më i madh brazilian i të gjitha kohërave përpara Peles – Ronaldinho i treti, Neymar i 11-ti

Ronaldo votohet si futbollisti më i madh brazilian i të gjitha kohërave përpara Peles – Ronaldinho i treti, Neymar i 11-ti

Ndërkombëtare
Ibrahimovic zgjedh formacionin më të mirë në histori të futbollit, befason me përzgjedhjen duke lënë jashtë tij Messin e Ronaldon

Ibrahimovic zgjedh formacionin më të mirë në histori të futbollit, befason me përzgjedhjen duke lënë jashtë tij Messin e Ronaldon

Ndërkombëtare
France Football zgjedh ‘Formacionin e Ëndrrave’ – i mbushur me legjenda nga të gjitha kohërat

France Football zgjedh ‘Formacionin e Ëndrrave’ – i mbushur me legjenda nga të gjitha kohërat

Ndërkombëtare
Ronaldinho zgjedh formacionin më të mirë në histori të Ligës së Kampionëve – mungon Ronaldo, por është i mbushur me yje dhe i shkëlqyeshëm

Ronaldinho zgjedh formacionin më të mirë në histori të Ligës së Kampionëve – mungon Ronaldo, por është i mbushur me yje dhe i shkëlqyeshëm

Ndërkombëtare
Renditen dhe emërohen 50 brazilianët më të mirë të të gjitha kohërave

Renditen dhe emërohen 50 brazilianët më të mirë të të gjitha kohërave

Ndërkombëtare
Ancelotti zgjedh formacionin më të mirë me lojtarët që i ka trajnuar, mungon CR7 dhe shumë yje tjerë

Ancelotti zgjedh formacionin më të mirë me lojtarët që i ka trajnuar, mungon CR7 dhe shumë yje tjerë

Ndërkombëtare
Cassano zgjedh formacionin më të mirë me bashkëlojtarët që ka pasur, sa shumë legjenda në të

Cassano zgjedh formacionin më të mirë me bashkëlojtarët që ka pasur, sa shumë legjenda në të

Ndërkombëtare
Tifozët zgjedhin 50 mbrojtësit më të mirë të të gjitha kohërave

Tifozët zgjedhin 50 mbrojtësit më të mirë të të gjitha kohërave

Ndërkombëtare
Ronaldinho zgjedh formacionin e ëndrrave në Ligën e Kampionëve, lë jashtë CR7

Ronaldinho zgjedh formacionin e ëndrrave në Ligën e Kampionëve, lë jashtë CR7

Liga e Kampionëve
‘Çmendet’ Cafu: Neymar është më i mirë se Messi

‘Çmendet’ Cafu: Neymar është më i mirë se Messi

Ndërkombëtare