LAJMI I FUNDIT:

Mbajeni mend këta emra, katër transferimet më premtuese të janarit (Video)

Mbajeni mend këta emra, katër transferimet më premtuese të janarit (Video)

Si në çdo afat kalimtar, edhe në atë të janarit të 2017 lojtarët e rinj të talentuar janë cak i shumë klubeve të mëdha.

Ata janë një lloje sigurie për të ardhmen dhe pasi janë në fillime të karrierës nuk kushtojnë shumë financiarisht, por për të ardhmen ata janë edhe minierë parash.


Më poshtë keni katër talentet që u blenë nga skuadra të mëdha gjatë janarit dhe pritet të shkëlqejnë në të ardhmen:

1.Alexander Isak (Nga AIK te BVB)

2.Wilfred Ndidi (Nga Genk te Leicesteri City)

3.Goncalo Guedes (Nga Benfica te PSG)

4.Mattia Caldara (Nga Cesena te Juventusi).

Në trend Sport

Më shumë
Mbretëria Zidane në Real Madrid Castilla - djemtë e legjendës franceze arrijnë shifrën magjike

Mbretëria Zidane në Real Madrid Castilla - djemtë e legjendës franceze arrijnë shifrën magjike

La Liga
Saarbrucken vazhdon ëndrrën,  pas Bayern Munichut eliminon edhe gjigantin tjetër nga Kupa e Gjermanisë

Saarbrucken vazhdon ëndrrën, pas Bayern Munichut eliminon edhe gjigantin tjetër nga Kupa e Gjermanisë

Bundesliga
UEFA ua shet arabëve Ligën e Kampionëve

UEFA ua shet arabëve Ligën e Kampionëve

Liga e Kampionëve
Ylli i Liverpoolit, Alexander-Arnold u dha tifozëve një shfaqje 'të turpshme’ përpara se të asistonte për golin e van Dijk

Ylli i Liverpoolit, Alexander-Arnold u dha tifozëve një shfaqje 'të turpshme’ përpara se të asistonte për golin e van Dijk

Premier League
Arbër Hoxha një hap larg Dinamo Zagrebit, por gjiganti kroat pëlqen edhe anësorin e Ballkanit

Arbër Hoxha një hap larg Dinamo Zagrebit, por gjiganti kroat pëlqen edhe anësorin e Ballkanit

Ligat tjera
Notat e lojtarëve, Man Utd 2-1 Chelsea: McTominay dhe Sanchez më të mirët

Notat e lojtarëve, Man Utd 2-1 Chelsea: McTominay dhe Sanchez më të mirët

Premier League
Kalo në kategori