Artisti i njohur nga Maqedonia, Shkumbin Ismaili, ka prezantuar projektin e ri muzikor.

“Mbaje fjalën” mban titullin kënga e re e tij, të cilën e ka kompletuar edhe nga ana vizuale.

Tekstin dhe muzikën e ka bërë vet kantautori, derisa për masterizimin është përkujdesur Simon Duggal.

Shkumbin Ismaili (Foto: YouTube)

Për videon atraktive është përkujdesur produksioni i njohur “”Visual”.

Të gjitha lajmet nga Shkumbin Ismaili Të gjitha lajmet nga Shkumbin Ismaili

Projektin tashmë e gjeni të disponueshëm në YouTube dhe pritet të ketë suksesin e dëshiruar nga publiku.

Shkumbini shquhet për vokalin e veçantë dhe deri më tani numëron hite e projekte të suksesshme në karrierën e tij. /Telegrafi/