LAJMI I FUNDIT:

Martinez lidhet me drejtimin e Barcelonës, trajneri thotë se nuk ka asgjë për të komentuar 

Martinez lidhet me drejtimin e Barcelonës, trajneri thotë se nuk ka asgjë për të komentuar 

Roberto Martinez, që aktualisht drejton Belgjikën, foli për Eurosport, në lidhje me lajmet që ai mund të marr drejtimin e Barcelonës.

Reklama

Trajneri spanjoll shihet si një nga njerëzit që mund ta zëvendësojnë Ronaldo Koemanin i cili nuk e ka nisur mirë me Barcelonën.

“Siç mund ta imagjinoni, nuk ka asgjë, në të vërtetë asgjë, që unë mund ta komentoj. Sigurisht, gjithmonë ka zëra dhe gjithmonë do të ketë”.

“Kjo është normale në futboll. Kur humbni tre ndeshje, thashethemet dalin se do të humbni punën”.

“Kur gjërat shkojnë mirë, kur arrihen rezultate të mira, nuk ka zëra. Por nuk ka asgjë për të komentuar nga ana ime në këtë moment”, deklaroi trajneri.

Barcelona luan te enjten ndaj Cadiz si mysafir. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Mourinho i acaruar e priti me fyerje dhe sharje gjyqtarin në parkingun e autobusit

Mourinho i acaruar e priti me fyerje dhe sharje gjyqtarin në parkingun e autobusit

Liga e Evropës
“Nuk i dua të argjendtat”, momenti epik kur Mourinho i dhuroi medaljen e tij një tifozi pas finales

“Nuk i dua të argjendtat”, momenti epik kur Mourinho i dhuroi medaljen e tij një tifozi pas finales

Liga e Evropës
Reagimi i Granit Xhakës kur tifozi i Arsenalit ia përmend bashkëshorten

Reagimi i Granit Xhakës kur tifozi i Arsenalit ia përmend bashkëshorten

Premier League
UEFA kërkon të kufizojë shthurjen ekonomike në transferime dhe paga, Liga Premier pritet të jetë më e goditura

UEFA kërkon të kufizojë shthurjen ekonomike në transferime dhe paga, Liga Premier pritet të jetë më e goditura

Ndërkombëtare
Mourinho pas humbjes në finale: Gjyqtari dukej spanjoll, shkojmë në shtëpi të vdekur për shkak të një padrejtësie

Mourinho pas humbjes në finale: Gjyqtari dukej spanjoll, shkojmë në shtëpi të vdekur për shkak të një padrejtësie

Liga e Evropës
Ministri i Sportit i Arabisë Sauditë lë të kuptohet për transferimet e Messit dhe Benzemas

Ministri i Sportit i Arabisë Sauditë lë të kuptohet për transferimet e Messit dhe Benzemas

Ligat tjera
Kalo në kategori